Bim 26 Haziran 2015 aktüel ürünler kataloğu

  • 18 Haziran 2015
Bim 26 Haziran 2015 aktüel ürünler kataloğu

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimlerde bu Cuma 26 Haziran 2015 aktüel ürün kataloğu ortaya çıktı. Bim 26 Haziran 2015 kataloğunda erkeklerin ilgisini çekecek oto ürünleri mevcut. Heifer marka basınçlı yıkama makinesinden araç için kameraya kadar otomobil sahiplerinin merakla beklediği ürünler satışta olacak.

Ürünleri tek tek inceleyelim;

İlk olarak Araç içi kamera 45 TL fiyatla satılacak. Ürünün görüntü kalitesi fena değil, gündüz çekimlerinde yakın mesafede plakalar tespit edilebiliyor. Aracınıza alıp ekonomik bir biçimde hayat kurtarabilecek görüntüler çekebilirsiniz. Örneğin sokakta önünüze bir çocuğun koşarak çıktığını düşünün bu gibi bir durumda kimseye çocuk önüme çıktı şeklinde açıklama yapamazsınız ama 45 liralık bir ürünle çektiğiniz görüntüler hayatınızı kurtarabilir.  Ekonomik durumunuz yeterliyse kaliteli ürünler almakta fayda var.

Heifer basınçlı yıkama makinesi 165 TL

Bu ürün çok işe yarar gibi duruyor ama düşük malzeme kalitesi maalesef geçen yıllarda çok fazla şikayet getirdi. Su bağlantılı elemanlarında oluşan sızıntılar basıncı düşürüyor ve ilerde parçanın kullanılmamasına neden oluyor. Motor gücü maalesef akaryakıt istasyonlarında kullandığınız makinelere göre çok düşük. Bu tür ürünlerde kullanılan ekipman standar olmadığı için herhangi bir hasarda tüm makine çöpe gidiyor. Yıkama makinesi arıyorsanız kesinlikle 250 TL seviyesinde Karcher gibi kaliteli ürünleri tercih edin.

Kompresör 12.50 TL

Bu ürün çok sesli çalışıyor ve otomobil lastiğini %50 şişirmesi 15 dakikayı buluyor. Otomobilde kullanmak için çelik gövdeli kompresör tercih etmenizde fayda var. Top, şişme ürünlere hava basmak için ekonomik bir tercih olarak alabilirsiniz.

Oto koltuk kılıfı

Koltuk kılıfları fena değil, eskimiş koltuklarınızı gizlemek için ekonomik fiyatıyla tercih edebilirsiniz. Koltukta airbag bulunan araçlarda kesinlikle kullanmayınız ya da o bölümü kesebilirsiniz.

Araç içi mini ısıtıcı soğutucu 95 TL

Çok işe yarar gibi görünen ama beklentiyi karşılamayan bir üründe bu. Birçok kişi bunu alıp yazın kampta piknikte buz gibi kola su içerim diye düşünüyor ama maalesef durum pek parlak değil. Bu tür ürünler soğutmadan ziyade mevcut sıcaklığı korumaktan öteye gidemiyor. Yani buzlu kola ve suyu içine koyduğunuzda uzun süre aynı sıcaklıkta kalmasını sağlıyor. Ürünün soğutma yaptığını kesinlikle düşünmeyin.

4’lü halı paspas 13.50 TL

İşte bu ürün alınır. Premium kalite beklemiyorsanız ürünün kalitesi fiyatına göre çok iyi. Yaz mevsimi için alabilir yaz sonunda kaldırıp kauçuk paspasa geçebilirsiniz.

Araç içi su ısıtıcı termos 14.90 TL

Bu ürün suyu kaynatamasada yaklaşık 80c sıcaklığa ulaştırıyor. Suyu kaynatıp kahve içeceğinizi düşünüyorsanız yanılırsınız.

Bluetooth kulaklık 22.50 TL

Kara listeye alınacak bir üründe bu. Kullanıcıların çoğu ürünün kulak kancasının kısa sürede kırıldığı ve ürünün kullanılmaz hale geldiğinden şikayetçi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ