Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 29 Ekim 2021 Cuma satılacak aktüel kampanya ürünleri

  • 20 Ekim 2021
Bim 29 Ekim 2021 Cuma satılacak aktüel kampanya ürünleri

Bim marketlerde Cuma gününe özel aktüel ürünler kampanyası kapsamında bu hafta 29 Ekim 2021 tarihinde sizleri bekleyen fırsatları aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bimde bebekli aileler için anakucağı 149 TL fiyatla satılacak. Ürün bazen hayat kurtarıcı olabiliyor. Bebeğinizi sallayarak uyutmak ilk zamanlar çok kolay oluyor ama sonrasında bebek sıkılıyor ve ürünü pek kullanmıyorsunuz.

Lüks minderli mama sandalyesi 149 TL’ye bim marketlerde olacak. Bu ürünü tavsiye etmiyorum. Kumaş mama sandalyeleri hiç kullanışlı olmuyor. Temizlemek silmek çok zor olan bu ürün yerine tam plastik olan alttaki ürünü tavsiye ederim. Bimde bu ürün indirimli 50 TL’ye satılıyor arada takip edebilirsiniz.

Aktivite halısıda ilk zamanlar çocuğun ilgisini çeken sonrasında kenara atılan ürünlerden biri. Küçük bebekler için üzerine farklı oyuncaklar asarak bebeğin ilgisini artırabilirsiniz. İlk katalogda farklı oyuncak çeşitlerini uygun fyatlarla bim marketlerden alabilirsiniz.

Bim 29 Ekim 2021 katalog

Bim 29 Ekim 2021 kampanyasında 9 dilim yağlı radyatör 399 TL fiyatla satılacak. Elektrikli ısıtıcı olarak en verimli olanlar yağlı radyatörler diyebiliriz. Verimli yani en uygun fiyata ısıtma sağlayan ürünlerdir. Uygun fiyat dediysek tabiki doğalgaz verimliliği beklemeyin. Örnek olarak 9 dilimli bir radyatörle 10 metre karelik mekanlar ısıtılabilir. Dış sıcaklık 0 derece iç sıcaklık ortalama 22 derece olarak aylık elektriktrik tüketimi 200 lira civarında olacaktır.

Sonunda keysmart kurutma makinesi 2299 TL fiyatla bime geldi. Çamaşır kurutma yeri olmayan, sürekli çamaşır yıkayan kalabalık aileler ve hızlı yaşayanlar için kurutma makineleri iyi bir çözüm olacaktır. Fakir şofben 199 TL fiyatla basit bir su ısıtıcı. Bu ürün hakkında uyarım soğuk yerde yaşıyorsanız suyu sayede ılıtacaktır. Öyle şırıl şırıl kaynar su beklemeyin. İyice kısınca sıcak su alabiliyorsunuz.

Bimde ne var?

Bim Cuma ürünleir son katalogda bebekler için nevresim takımı, anne yanı bebek yatağı 60 TL’ye satılacak. Pamuklu battaniye, bakım seti, zıbın seti, cam biberon seti, wee marka güvenli bebek ürünleri bim reyonlarında olacak. Wee marka ürünleri tavsiye ederim. Fiyatına göre kalitesi güzel oluyor.

Bim cuma kampanyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ