Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 3 Ekim 2014 aktüel ürün katalogları

  • 25 Eylül 2014

Bim aktüel ürün kampanyaları bu hafta 3 Ekim 2014 Cuma günü satılacak ürünlerle devam ediyor. Bimde bu hafta 2 adet katalog ve klasik ürünler sizleri bekliyor olacak. Kurban bayramı öncesi ilk dikkati tilki kuyruğu testere çekiyor. Toolmaxx marka teste 99 TL fiyatla satılacak.

Heifer marka derin dondurucu geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 399 TL fiyatla tekrar satışta.  A enerji sınıflı 100 litrelik dondurucu yerine A101’de satılan dondurucu tercih edilebilir.

Kavurma ve haşlama tenceresi kurban bayramında çok işinize yarayabilir, tavsiye ederiz. Taş motorunu bıçak bilemek için alacaksınız almayın, bıçak bileme işi ustalık gerektirir amatör olarak bilenen bıçakların çeliğini yakarsanız bir daha bıçak eskisi gibi olmaz. Bıçak bileme işini uzmanına bırakın.

Kavurma ve saç tava sevenler çok amaçlı ocak sacını düşünenilir ama odun ateşindeki tadı alamayacağınız aklınızda olsun. Heifer çelik satır ortalama kalitede alınabilir. Kurban bıçaklarında ucuza kaçmayın 4 bıçak yerine 1 adet kaliteli yerli bir bıçak alın. Sürbisa bıçaklarını tavsiye ederim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ