Bim 3 Temmuz – 10 Temmuz 2015 aktüel ürün kataloğu

  • 28 Haziran 2015
Bim 3 Temmuz – 10 Temmuz 2015 aktüel ürün kataloğu

Bim aktüel ürün kampanyaları bu hafta 3 Temmuz ile 10 Temmuz 2015 tarihleri arasında satılacak fırsat ürünleri ile devam ediyor. Üç katalogda onlarca üründen oluşan haftanın indirimlerinde ilk dikkatleri gölgelikli salıncak çekiyor. Bahçenizde hoş vakit geçirmeniz için sağlam ve ekonomik bir salıncak arıyorsanız tavsiye ediyoruz.

Homemaxx dik durabilen elektrik süpürge 55 TL fiyatıyla alınabilir bir ürün. Pratik ve güçlü bir süpürme için tavsiye ediyoruz. Kablosuz mouse ihtiyacınız varsa Microsoft mouse 25 TL fiyatla iyi bir ürün. Çelik termos içerisine konan sıcak suyun 6 saate kadar sıcaklığını koruyor. Kapağını bardak olarak kullanabiliyorsunuz.

Katlanır spiral hortumu tavsiye etmiyoruz. Musluk bağlantı aparatı çok kötü ve kısa sürede bozulup sızdırmaya başlıyor. Bunun sonucunda hortum çöpe gidiyor.

15 litrelik termos pikniğe sıkça gidiyorsanız çok işinize yarayabilir. İçerisine buz kartuşları koyarak yiyeceklerin bozulmasını engelleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Admin ütü hakkında bilgilerinizi alalabilirmiyim?

  2. admin dedi ki:

    Ütü masasını kastettiniz sanırım. Sıradan piyasa malı bir ürün. Kalite olarak ortalama düzeyde. Fiyatına göre alınabilir.

BİR YORUM YAZ