Bim 30 Mart – 6 Nisan 2018 aktüel ürünler inserti

  • 21 Mart 2018
Bim 30 Mart – 6 Nisan 2018 aktüel ürünler inserti

Bim marketlerde aktüel ürün fırsatları devam ediyor. Bimde gelecek hafta 30 Mart – 6 Nisan 2018 tarihleri arasında satılacak tüm fırsat ürünlerini aşağıdaki bim insertinde inceleyebilirsiniz. Bim aktüel ürünlerde önümüzdeki haftalarda satılacak ürünler için tıklayın

Bim ilk insertte şarjlı tmatkap 69 TL fiyatla satılacak. Üründe li-ion pil mevcut ve fiyatı çok iyi. Çantası ile birlikte bits vidalama uçları ve şarj aleti geliyor.

Takım çantası 14.90 TL fiyatla alınabilir bir ürün. Mafsallı duş seti hortumla birlikte 14.90 TL fiyatla çok iyi. Alıp evde yedek olarak bulundurabilirsiniz. Çok amaçlı dolap demonte olarak geliyor. 119 TL fiyatı çok uygun değil. Eliniz bu tür dolapları birleştirmeye yatkın değilse işi bilen birine ücret karşılığı toplatabilirsiniz.

Şerit metre her zaman işe yaramayan ama lazım olduğunda çok aranan bir araç. Eve alıp evde bulundurmakta fayda var. Abajur masa lambasıda fotoğraflarda çok dekoratif duruyor. Görüp alınabilir.

İkinci bim insertinde Fakir ütü, katlanır yatak, tencere takımı ve Brillant kaydırmaz taban yıkanabilir halı dikkat çeken ürünler.

Bimde satılmasını istediğiniz ürünleri yorum bölümüne yazarak bim yetkililerinin dikkatini çekebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.