Bim 5 Ocak – 12 Ocak 2017 aktüel ürünler kampanya inserti

  • 28 Aralık 2017
Bim 5 Ocak – 12 Ocak 2017 aktüel ürünler kampanya inserti

Bim mağazalarında kampanyalar ve indirim fırsatları sürüyor. Bimde bu hafta 5 Ocak – 12 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak fırsat fiyatlarını aşağıdaki kampanya insertinde inceleyebilirsiniz. Bimde Hometech HT 8C tablet bilgisayar 249 TL fiyatla satılacak. Özelliklerine göre tabletin fiyatı güzel alınabilir.

Bay oduncu gömlekler 29.90 TL fiyatla ilgi çekici görünüyor. Eşofman takımı, bay bayan bere 7.95 TL, çok amaçlı paspas 9.90 TL fiyatlarla alınabilir ürünler.

Bimin ikinci insertinde oto ürünleri mevcut. Fiyatları çok uygun olmayan ama mutlaka bulundurulması gerekenler ürünler bimde satılacak. Tekerlekli timsah kriko 99.90 TL fiyatla satılacak. Akü takviye kablosunu mutlaka almanızı tavsiye ederim. Buz kazıyıcıyıda mutlaka alın.

Alınmaması gereken ürünlerin başında araç için dvr geliyor. Bu ürünleri kesinlikle almayın paranız çöpe gider. Pilli olduğu için kısa sürede bozuluyor ve berbat bir görüntü kaydı var. Tavsiye isteyen olursa aliexpress üzerinden alınabilecek muhteşem ürünler mevcut.

Diğer alınmaması gereken ürünlerden biri de 12’li yol tutuş aparatı. Bu ürüne aldanıp yola çıkmayın. Lastiğe taktıktan 100 metre sonra parçalanıyor.

Sileceklerin lastikleri güzel ama mekanizması çok kötü kalitede. Hızlı silerken yerinden çıkıyor. 20 TL civarında RBW marka silecek alabilirsiniz.

Bimde ne satılsın? Bimde satılmasını istediğiniz ürünleri yorum bölümüne yazarak yetkililerin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    kompresör hakkında bilgi verebilirmisiniz

  2. dm46 dedi ki:

    kompresör işe yarar mı ?

  3. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Arkadaşlar kompresör metal değil plastik. İş görür ama fiyatına göre güzel. Ben riske girmem almışken kaliteli olsun diyenlere 100 lira civarı ürünleri tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ