Bim 6 Ocak 2017 Cuma aktüel ürünler broşürü

 • 27 Aralık 2016
Bim 6 Ocak 2017 Cuma aktüel ürünler broşürü

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları 2017 yılının ilk Cuması ile devam edecek. Bim 6 Ocak 2017 aktüel ürünlerin duyurulduğu kampanya broşürünü aşağıda inceleyebilirsiniz. Bim 6 Ocak Cuma’da itibaren stoklarla sınırlı kampanyasında araç sahiplerine özel ürünleri satışa sunuyor.

Çetin kış koşullarında araç sahiplerinin ihtiyacı olan havuzlu paspastan yol tutuş aparatına kadar uygun fiyatlı ve işlevsel ürünleri bimlerden temin edebilirsiniz.

Bizim en çok tavsiye ettiğimiz ürün yol tutuş aparatı olacak. Buzlu bir yokuşta kış lastiğinin yetersiz kaldığı çaresiz bir durumunuzda çekiş lastiklerine bağlayacağını 6’şar adet aparatla aracınızı kurtarabilirsiniz. Malzeme tek kullanımlık ama gerekli hallerde hayat kurtarabilecek kadar işlevsel. Piyasada 25-30 TL civarında satılan bir ürün.

Araç kamerasından uzak durun, bu tip kameralarda ucuz ürünler çamur gibi görüntü çekiyor ve verdiğiniz para çöpe gidiyor.

Kompresörden çok şey beklemeyin. Bir otomobil lastiğini 10 dakikada ancak %50 şişerecek kapasitede.

Bluetooth kulaklık yine teknolojik çöp. Ses kalitesi çok düşük ve kısa sürede bozuluyor.

Akü takviye kablosu kalitesiz ve ince. Kısa süreli iş görür ama 10 saniye üzeri marş basarsanız ısınıp iletkenliği zayıflayarak iş görmez hale geliyor.

Cam sileceğinden aman uzak durun. Önceden alıp büyük tehlike atlatanlar oldu. Yüksek süratte kalitesiz bağlantı aparatından sıyrılıp fırlayan silecek yüzünden sağnak yağmurda çok ciddi kazadan kurtulan takipçimiz oldu. Silecekte ucuza kaçmayın, en azından silbak,RBW markalarına bakın.

Çelik termos soğuk ve sıcak içecekleri 2-3 saat koruyor ama dışı paslanıyor, plastiği koku yapıyor kalitesiz.

Bu yorumların çoğu geçmiş yıllarda takipçilerden gelen geri dönüşler sonucu ortaya çıkmıştır. Aşağıdaki yorum bölümünden sizde bim aktüel ürünler hakkında tecrübelerinizi herkesle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 21 YORUM
 1. 45 dedi ki:

  paspas ve kılıf nasılmış acaba

 2. Mehmet Nidayi AKBAL dedi ki:

  Neopren Dizlik

 3. Mehmet Nidayi AKBAL dedi ki:

  Bu kış ayındra Kendiliğinde ayarlanabilen neopren dizlik

 4. kılıç dedi ki:

  crea Araç İçi DVR Kamera bu marka kamera googlede aradım bulamadım inceleyen varmı nasıl birşey

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  kılıç kesinlikle uzak durun. Çok kalitesiz görüntü çekiyor parana yazık olur.

 6. Anonim dedi ki:

  Benimde niyetim var ama kararsiz kaldim simdi bu ürünü daha kullanan arkadas var mi yada hangisini tavsiye edersiniz tskler

 7. ali dedi ki:

  araç içi kamera icin hangisini tavsiye edersin ekonomik birsey olsun

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Araç kamerası alırken bilinen markalara bakıp youtube üzerinden çekilen örnek videoları inceleyin. Türkiye’de fiyatlar yüksek aliexpress üzerinden yarı fiyatına ürünler alabilirsiniz. Mini 0903, mini 0805 gibi harika cihazlar mevcut.

 9. Servet dedi ki:

  Geri görüş ekleniyor mu buna

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Geri görüş eklenmez, tek görüntüyü çekmekten aciz bir cihaz.

 11. Anonim dedi ki:

  alırsınız baktınız kötü geri iadesi edersiniz.sonucta iade var heralde…

 12. kılıç dedi ki:

  teşekürler nesrin özkaya

 13. kılıç dedi ki:

  bime gelecek olan crea Araç İçi DVR Kamera incelemesi varmı ben bulamadım neye göre iyi yada kötü diyebiliriz

 14. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Önemli olan sensör kalitesidir. Bimin sattığı model yurtdışı sitelerde 5 dolarlık kamera. Daha önce de satıldı. Gündüz çekimi çamur gibi, akşam zaten çektiği görüntüyü göremezsiniz. İçinde bulunan pil sıcak havalarda patlayıp araca zarar vermeye müsait. Plakaları okuyabileceğiniz kaliteli kameralar yurtdışında 100 TL civarında Türkiye’de 200 TL fiyatla satılıyor.

 15. mert dedi ki:

  Geçmiş kampanyaları nasıl görebiliyoruz?Bazen kaçırdığımız kampanyalar oluyor.Bunları gördüğümüz yer var mı?

 16. Mert DOĞAN dedi ki:

  Nesrin Özkaya ya kesinlikle katılıyorum az önce crea kamera aldım ama gidip iade edeceğim.bu bimden üçüncü kez kamera alışım ve kesinlikle bir daha almayacağım.Ucuza kaçtıkça iş …….a sarıyor.Bir kere adam gibi para verip adam gibi almak lazım.Yalnız silecekler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Bir sene öncesine kadar hep Bosch marka silecek kullanıyordum.Tanesi 15-20 tl arasıdır.yazın sıcağında onlarda aynı oluyo ve senede silecek değiştirdiğğinizi farz edersek bimden 4 adet alıyoruz.Bir sezon kullanılsa 4 sezon yeni silecek takabilirsiniz..O bağlantıdan uçan sileceklerde adam hiç arabasına bahane bulmadan silecek uçtu diye yorum atmış.Sen silecek bağlantı noktanı kontrol ettinmi? 2-3 yıldır bimden silecek alıyorum henüz hiç uçan olmadı…Ustaya gidersiniz şu silecekleride değiştir diye adam markalı sileceğin kutusuna bim den bu silecekleri toplayıp koyuyor ve size 20-25 liradan takıyor!!Alın zor bişey değil kendiniz takın.Klipsleri çıt sesi duyulana kadar taktığınızda sorun çıkacağını zannetmiyorum.

 17. ooo dedi ki:

  crea araç içi DVR cihazı bunun aynısı “Avgo DVR Araç İçi Kayıt Cihazi” bu ürün hepsiburada da 29 lira. sadece markayı değiştirmişler

 18. mert dedi ki:

  Nesrin Hanım,burada yazan Geçmiş kampanyaları nasıl görebiliyoruz?Bazen kaçırdığımız kampanyalar oluyor.Bunları gördüğümüz yer var mı?

 19. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yazı bağlığı üzerindeki kategori üzerine tıklarsanız tüm kampanyaları görürsünüz. Örneğin bim aktüel ürünler için Anasayfa » Mağaza-Market Kampanyaları » Bim Aktüel ürünler linkindeki bim aktüel ürünlere tıklarsanız tüm kampanyaları görürsünüz. Sitenin üst kısmında en çok kullanılan kampanya haber kategorileri de mevcut.

 20. bir dost dedi ki:

  kamera berbat aldım hiç memnun kalmadım arabaya koydum soğuktan bozuldu geri iade edeceğim.

 21. Anonim dedi ki:

  Arac kamerasi nezamangelicek

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.