Bim 8 Haziran – 15 Haziran 2018 aktüel ürünler broşürü

  • 25 Mayıs 2018
Bim 8 Haziran – 15 Haziran 2018 aktüel ürünler broşürü

Bim marketlerde kampanyalar sürüyor. Bim Cuma ürünlerinde bu hafta 8 Haziran – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki kampanya broşüründe bulabilirsiniz. Bimde bu hafta yaza özel ürünler dikkat çekiyor.

Deniz ve havuz için dalış maskesi, şnorkel, deniz yatağı gibi ürünlerden evde havuz keyfi için çocuklara özel büyük ve küçük havuz, pompa gibi ürünlerde uygun fiyatlar bimde olacak.

Fakir kablolu araç süpürgesi 99 TL fiyatla satılacak. Bu ürünü tavsiye etmiyoruz, bu tür ürünlerde çekiş gücü çok düşük oluyor. Elektrikli dik süpürgeler çok daha sağlıklı olacaktır. 300 watt 220v invertor işinize yarayabilir. Gerçek gücü 100W civarında olacaktır. 5-6 led ampul, laptop gibi 100W güce kadar ürünleri kullanabilirsiniz. Daha yüksek güçteki cihazlar aracı ve invertor cihazı zorlayacaktır.

Kompresör metal gövdeli ve her araçta olmalı. 3-4 dakikada inmiş lastiği şişirebilirsiniz. 5 dakikadan fazla çalıştırmazsanız uzun süre kullanabilirsiniz.

Paspas ve oto kılıfının kalitesi düşük. Fiyatına göre alınabilir ürünler. Trust araç telefon tutucu kalitesi iyi ama kaba bir ürün. Daha küçük hava kanallarına takılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Oto bakım seti ve cilayı almayın. Bu tip ucuz ürünler faydadan çok zarar verir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.