Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 8 Nisan – 15 Nisan 2022 aktüel ürünler katalog

  • 31 Mart 2022
Bim 8 Nisan – 15 Nisan 2022 aktüel ürünler katalog

Bim marketlerde aktüel ürünler kampanyası kapsamında gelecek hafta 8 Nisan – 15 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bimde televizyonlardan mobilyaya kadar onlarca üründe indirimleri sizi bekliyor. Bu hafta kadınların ilgisini çekecek ürünler ağırlıklı olarak satışta.

Bim tv sehpası 2022 nasıl?

Televizyonunuz için şık ve sade bir ürün arıyorsanız bimde 8 Nisan 2022 tarihinde satışa sunulan tv sehpasını tavsiye ederim. Ürün sunta malzeme üzerine pvc kaplı. Maalesef bu fiyata boyalı ürün bulamazsınız. Kaplamanın zararı çok çabuk yıpranıyor. Çocuğunuz varsa köşeler darbe aldığında kaplama zarar görecektir. Kapak menteşe tasarımı gayet güzel ve açılma hızını ayarlayabiliyorsunuz.

Bimde metal bahçe oturma grubu alınır mı?

Baharla birlikte bim marketlerde bahçe mobilyaları satışa sunulur. 2022 yılında metal bahçe oturma grubu 3499 TL fiyatla satılacak. Ürünün fiyatı piyasaya göre mantıklı. Kalitesi gelirsek bu fiyata ancak bu kadar diyoruz. Sağlamlık açısından sıkıntı yok ama konfor olarak pek rahat değil. Minderlerde kullanılan sünger kalınlığı iyi değil. Ayrıca metal bank dengesiz. Arkasını yaslamayınca çok dengeli durmuyor. Sehpayla ilgili bir sorun yok. Özetle 3500 liranın karşılığını sunan bir ürün.

Bim Philips buhar jeneratörlü kazanlı ütü 2022 modeli

Ütü denince Philips markası her zaman ön plandadır. Bimde 2022 yılının ilk buhar kazanlı ütüsü 899 TL fiyatla geliyor. Ürünün modeli Philips HI5918 / 20 olarak geçiyor. İnternet üzerinde 1075 TL fiyatla bulunuyor. Bim fiyatı her zamanki gibi uygun. Buhar kazanlı ütüler her zaman klasik ütülere göre daha iyi ütüleme yapar. Kırışıklık açma güçleri çok iyidir. Özellikle kalabalık bir aileyseniz daha az yorulursunuz. Eğer 2 kişiyseniz ve az ütünüz varsa klasik ütü kullanmanızda fayda var. Buhar jeneratörlü ürünler birkaç giysi için kullanmaya çok uygun değil.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x