Bim 9 Ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu

 • 26 Eylül 2015
Bim 9 Ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu

Bim market aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimde bu hafta 9 Ekim 2015 Cuma günü satışa sunulacak ürünlere ait kampanya kataloğu ortaya çıktı. Bim 9 Ekim 2015 ürünlerinde dikkat çekenler;

Delmatte benzinli zincir testere 199 TL fiyatla satılacak. 2.8bg motor gücü ve 50cm pala boyu ile amatör kullanım için uygun testereyi bim mağazalarında yakından inceleyebilirsiniz.

Delmatte 180 parça darbeli matkap seti 115 TL fiyatla satışta olacak. 600W gücünde amatör matkap ve evde işinize yarayacak birçok parçadan oluşan seti amatör işlerde kullanabilirsiniz. Yanında gelen aksesuarların kalitesi düşük olsada tek kullanımlık işler için kullanabilirsiniz.

Delmatte marka tıraş makinesi 27.50 TL fiyatla satılacak. Sakal ve saç düzeltmek için kullanabileceğiniz makinenin kalitesi yeterli düzeyde.

Heifer saç kurutma makinesi 2200W gücü ve 3 kademeli hava üfleme özelliği ile 29.90 TL fiyatla satılacak.

Yine Heifer marka saç düzleştirici ürün 19.50 TL fiyatla bim raflarında olacak.

Kodak marka 32gb usb bellek 29 TL, Kodak 16gb micro sd kart 19.90 TL fiyatla satılacak.

Bimde Tvision marka 24″ dahili uydu alıcılı televizyon Vestel garantisi ile 499 TL fiyatla satılacak.

Diğer 9 Ekim kataloğunda karamelli bisküvi, yoğurtlu bisküvi gibi ürünler yanında Garnier çift ekili makyaj temizleyici, maybelline maskara, maybelline ruj, Neutrogena besleyici bakım kremi gibi kozmetik ürünlerde satılacak.

Diğer aktüel ürünleri aşağıdaki kampanya galerisinde detaylı inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. ejder dedi ki:

  Teşekkür ederim

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ejder bey bir Teşekkürü çok görmediğiniz için BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ.

 3. Recep Akşahin dedi ki:

  Merhaba zincirli testereyi tavsiye eder misiniz? Bahçede ağaçları budamak için kullanacağım.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Recep bey merhaba, ağaç budama işleri için elektrik varsa kılıç testere (tilki kuyruğu) tavsiye ederim. Motorlu testere budama işleri için kullanılmaz. Ot biçmek için kullanılan misinalı motorlara takılan testere yardımıyla da budama yapabilirsiniz. İşiniz çoksa budama için kullanılan motorlu testereler de mevcut. Dal budama makinesi şeklinde arama yaparsanız detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 5. Gariban Esnaf dedi ki:

  Bu ne arkadaş hırdavatçılar ne iş yapacak. Bim gibi marketlerden nefret ediyorum, kardeşim herkes işini yapsın. Çorap çamaşır beyaz eşya ne varsa satılıyor. Bu ülkede iyi bir perakende yasası şart. Sen marketsin ne işin var bu ürünlerle. Hükümet sürekli sermaye sahiplerini destekliyor, gariban esnafı düşünen yok. Tüketici için tamam uygun fiyat ama esnaf neden bu fiyata satamıyor bir de bunu sorun.
  İnanılmaz bir vergi yükümüz var, bağkur primim 500 TL, yanımda çalışana 1000 TL maaş veriyorum devlete bu çalışan için her ay 600 TL veriyorum. Gariban işçi İstanbul gibi bir yerde 1000 TL’ye çalışıyor alması gereken 700 TL’yi devlet geri alıyor. Bununla da bitmiyor dükkan kiraları aldı başını gitti. Bu şartlarda ben nasıl bim gibi onbinlerce ürün alıp uygun fiyata satacağım?
  Devlet diyor ki bat git kapat dükkanı her işi büyük holdingler yapsın sen onların kölesi ol. Bunun sorumlusu devlet değil halktır.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Çok haklısnız, maalesef küçük esnaf bu ülkede bitirilmeye çalışılıyor. Devlet büyüklerimiz bile küçük dükkanını sat birleş büyü diyor. Lakin bu insanlar büyümek için parayı nereden bulacak diye düşünülmüyor. Her zaman olduğu gibi kredi çek bankalar faiz geliriyle daha da büyüsün şeklinde düşünülüyor. Aslında bu tüm dünyada böyle. Kapitalizm dediğimiz sistem her zaman büyük balık küçüğü yesin şeklinde çalışıyor. Burada Bim marketlerin suçu yok sisteme ayak uyduruyor. En büyük suçlu devlet. Her iş yeri faaliyet gösterdiği alanda ürün satmalı. Büyük avm’ler şehir dışına çıkarılmalı. Bundan daha önemlisi küçük esnafın sırtındaki yük azaltılmalı. Bu yük oldukça esnaftan uygun fiyata ürün almak mümkün değil. Ne zaman esnaf rahatlatılır, gerekli perakende düzenlemesi yapılır işte o zaman aktüel ürünler gibi adlarla her türlü ürünün satılarak birilerinin mağdur edildiği dönem kapanır.

 7. Selami dedi ki:

  Bimde satılacak televizyonu almak istiyorum bu televizyona normal anten takılabiliryormu. Normal antenden kastım eski karasal yayın anteni.

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Selami bey Tvision marka televizyonda karasal anten girişi vardır.

 9. Necati Rehber dedi ki:

  Arkadaşlar tamam bim aktüel ürünlerde her şey satılıyor ama bunlar bizim lehimize. Örneğin ben Marmariste yaşıyorum. Yaz aylarında buranın esnafı abartmıyorum fiyatları ikiye katlıyor. Tamam küçük esnafı destekleyelim ama esnaf, esnaflığın gerektirdiği niteliklerde dürüst olsun. İnsanımız fırsatçı. Burada küçük bir büfede su 1 TL, aynı su bim markette 40 kuruş. Şimdi ne yapalım destek için 1 TL ödeyelim mi? Aynısı beyaz eşya ve elektronikte de geçerli. Beyaz eşyacı mehmet efendi zamanında kafasına göre fiyat belirliyordu, satılmayan ürünleri bize itelemenin peşindeydi. Şükür internet alışverişi çıktı da puan ve çeklerle mehmet efendinin bile alamadığı fiyatlardan alışveriş yapıyoruz. Herkes çağın gereklerine ayak uyduracak, uyduramayan maalesef aç kalır. Yukarıda bir arkadaş zor geçiniyorum demiş, eminim altın en kötü 50k’lık araç var. İstiyor ki eskisi gibi kazanayım bim, a101 aktüel ürün satmasın biz de fiyatları istediğimiz gibi yükseltelim. Yok öyle bir dünya kardeşim kusura bakma.

BİR YORUM YAZ