Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 9 Nisan 2021 Cuma satılacak aktüel ürünler broşürü

  • 02 Nisan 2021
Bim 9 Nisan 2021 Cuma satılacak aktüel ürünler broşürü

Bim market Cuma aktüel ürünler kampanyasında 9 Nisan 2021 tarihinde satılacak ürünleri aşağıdaki ürün broşüründe inceleyebilirsiniz. Bimde son dönemlerde fiyatlar giderek artmaya başladı farkındayız. Artık birkaç parça gıda ürünü bile bir asgari ücretlinin 1 günlük çalışma ücretini geçiyor. Umarız bu sıkıntılı günler biran önce biter.

Bim 9 Nisan haftasında bebek sahibi aileler için ekonomik çözümler sunuyor. Bebek arabası piyasanın en uygunlarından biri. Markası belli değil ama bim bu tip ürünlerde belirli kalitenin üzerinde ürünler satar. Koşulsuz iade olduğu için riske girmiyor.

Çocuklar için ahşap masa sandalye seti 139 TL’ye güzel bir ürün. Pratik mama sandalyesi, kanguru, ilk arabam, küvet ve birçok bebek gerecini bimden bulabileceksiniz.

Bim 9 Nisan 2021

İkinci bim kataloğunda seccade, dijitsu tv, kumtel tekli ocak, kumtel ankastre ürünler, kahve öğütücü, fakir süpürge, yüz temizleme seti ve çeşitli mutfak gereçleri mevcut.

Bim kumtel 2021

Son katalogda bebişler için %100 organik pamuk giyim ürünleri mevcut. Reflü yatağından bebek ayakkabısına kadar birçok ürünü bim reyonlarında bulabileceksiniz.

bim bebek ürünleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ