Bim aktüel 10 Temmuz 2015 kataloğu

 • 04 Temmuz 2015
Bim aktüel 10 Temmuz 2015 kataloğu

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Bimde bu hafta 10 Temmuz 2015 Cuma günü satılacak ürünler 17 Temmuz 2015 tarihine kadar satışta kalacak. Dört farklı katalogda bulunan ürünler dikkatimizi çeken herhangi bir ürün yok. Klasik bim aktüel ürünlerden oluşan haftada davul fırın 85 TL fiyatla satılırken chef’s marka mutfak gereçleri 3.95 TL fiyat etiketiyle sizleri bekliyor.

bim-10-temmuz

bim-10temmuz bim-kampanya bim-katalogu

Video katalog

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  İyi günler. Düzenli olarak sitenizi takip ediyorum. Yeni sayfa yapınızda broşürler küçük boyutlu olduğundan tam okunamıyor. Eski tasarımınıza çok alıştık, ben onu tercih ederim. Teşekkürler.

 2. admin dedi ki:

  Merhaba, broşürlerin küçük olmasının tasarımla ilgisi yok. Bu haftaki broşürlerin büyük boyutlusuna ulaşamadık maalesef.

 3. Anonim dedi ki:

  Teşekkürler, yeni kampanya kataloglarını bekliyoruz.

 4. Anonim dedi ki:

  Beğenerek takip ediyorum

 5. Emrah dedi ki:

  Merhaba, sitenizden oldukça faydalanıyorum. Yeni tasarımda süresi dolan kredi kartı kampanyalarının ayrı bir kategori olarak listelenmesi, güncel kampanyalarla bir arada yer almaması takibi kolaylaştıracaktır. Bu güzel hizmet için teşekkür ederim…

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emrah bey çok güzel bir tavsiye, süresi biten kampanyaları ayrı bir bölüme taşıma için gerekli çalışmayı başlattık. İlginiz için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.