Bim aktüel 11 Kasım 2016 kampanya broşürü

  • 28 Ekim 2016
Bim aktüel 11 Kasım 2016 kampanya broşürü

Bim aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimde bu hafta 11 Kasım Cuma günü satışa sunulacak ürünlerin yeraldığı kampanya broşürleri ortaya çıktı.

Bim 11 Kasım fırsat haftasında Trekking ayakkabı 30 TL fiyatla satılacak. Çin malı ayakkabılardan fazla şey beklemeyin. Bütçe sorunu olanlar tercih edebilir. Fiyatına aldanıp sorunsuz giyerim şeklinde düşünceye kapılmayın!

Bayan polar pijama takımı 25 TL fiyatına göre güzel ürün. Kumaş kalınlığı kışlık ve sıcak tutucu nitelikte. Ürün sağlığa zararlı, %100 polyester yerine pamuk tercih ederek sağlıklı giyinebilirsiniz.

Erkek puf yelek 49 TL, gayet güzel bir ürün ama bu fiyata piyasadan kolayca satın alabilirsiniz. Sonbaharda trikolar üzerine giyilebilen rahat bir ürün.

Çocuk mont 24.90 TL, ürün güzel yine sentetik bir ürün ama fiyatı düşünüldüğünde bu fiyata ancak bu kaliteyi bulabilirsiniz.

Taşınabilir şarj aleti 30 TL, ürün 5000 mah kapasiteli. Sözde 1A çıkışı var. Ürünün markası yok, bu tip markasız ürünlerde kapasite ve kalite sorunu yüksek. Böyle bir şarj aleti arıyorsanız ilk bakmanız gereken marka Xiaomi. 50 TL civarında 10.000 mah kapasiteli piyasanın en iyi ürünlerini alabilirsiniz.

Sırt çantası 22.50 TL, bu fiyata ihtiyaç görecek bir ürün. Albüm, oyuncak sepeti, led fener, peluş ve arabalar fiyatları ile alınabilir ürünler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ