Bim aktüel 14 Ağustos 2015 broşürü

  • 06 Ağustos 2015
Bim aktüel 14 Ağustos 2015 broşürü

Bim mağazalarında aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimde bu hafta 14 Ağustos 2015 Cuma günü satışa başlanacak ve 21 Ağustos 2015 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında geçerli olacak indirim fırsatlarını aşağıdaki broşürde inceleyebilirsiniz.

Yine bayanların ilgisini çekecek aktüel ürünlerle karşımıza çıkan bim, 4 parça koltuk örtüsünü 85 TL fiyatla satışa sundu. Ürün mağazalardan 100 TL fiyatla alınabiliyor. Granit tencereler yine satışta. Malzeme kalitesi olarak fena değiller değerlendirebilirsiniz. Evinizde ışıldak yoksa şarjlı ışıldağı alıp bir kenara koyun çok işinize yarayacaktır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için yorum bölümünden bize sorularınızı iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Recep Yalçın dedi ki:

    Haber için teşekkürler, bim aktüel diye katalog basmasın artık. Bu nedir kardeşim sıradan ürünleri kampanya diye her hafta karşımıza ısıtıp ısıtıp çıkarıyor. A101 aldını başını gitti. Bim yetkilileri istifa.

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Bim marketler çok komik bir anlayışla yönetiliyor. Birkaç site aktüel ürün kataloglarının yayınlanmaması için avukatları tarafından uyarılmış. Neymiş efendim kataloglar yayınlanmayacak ve müşteri mağaza camına kadar gidip incelemek zorunda kalacakmış. Sanki adam gibi ürün koyuyorsun bir de tüketici mağazana kadar gelip bakacak. İlginç firma vesselam. Biz bu yasağı kesinlikle deleceğiz, sitede olmasa bile youtube, twitter, facebook kanallarında kataloglar sürekli yayınlanacaktır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.