Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim aktüel 18 Ekim – 25 Ekim 2019 satılacak ürünler

  • 10 Ekim 2019
Bim aktüel 18 Ekim – 25 Ekim 2019 satılacak ürünler

Bim market aktüel ürünlerde gelecek hafta 18 Ekim – 25 Ekim 2019 tarihleri arasında satılacak ürünlerin yeraldığı kampanya katalogları ortaya çıktı. Bimde elektrikli ev aletleri, bilgisayar ürünleri, elektronik ürünler, mutfak ürünleri gibi birçok ürün satılacak.

Katı meyve sıkacağı arayanlar için kiwi, blender arayanlar için fakir marka küçük ev aletleri reyonlarda olacak. Tava tencere, saklama kabı, banyo aksesuarı gibi birçok ürün ilk katalogda dikkat çekiyor.

İkinci katalogda HP notebook 1799 TL fiyatla yeralıyor. AMD işlemcili olması en kötü yönü, 2000 TL civarında i3 serisi işlemciye sahip modellere bakmanızda büyük fayda var.

Samsung galaxy a30 cep telefonu 1799 TL fiyatla çok uygun değil. Telefon alınabilir ama internette zaten bu fiyatlara satılıyor ve kredi kartı kampanyaları ile 100 TL puan alınabilir. N11 11.11 kampanyası yaklaşıyor 250 TL daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Tv sehpası, lambader, zigon sehpa, dekoratif saat, ayakkabılık, çiçeklik sehpa, lüks post halı, ahşap fener seti gibi evinizi çok daha şık hale getirecek ürünleri bim mağazalarında bulabilirsiniz.

Bim aktüel son kataloğumuzda Philips GC2990 ütü 199 TL fiyatla sizi bekliyor. Ütünün en düşük fiyatı piyasada 270 TL. Ütü konusunda Philips markasına sonuna kadar güvenebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile ürünü alabilirsiniz.

Kumtel dik ısıtıcı 159 TL fiyatla alınabilir bir ürün. Az yer kaplaması ve geçici ısınma için kullanılabilir. Bebek sahibi aileler için faydalı bir ısıtıcı. Sürekli ısınma için bu tip ürünlerden uzak durun elektrik faturanızı ciddi artırabilir.

Kışa özel giyim ürünleri ve ihtiyacınız olan ev tekstil ürünlerini son kataloğumuzda bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ