Bim aktüel 26 Eylül 2014 Heifer Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL

 • 23 Eylül 2014
Bim aktüel 26 Eylül 2014 Heifer Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL

Bim marketlerde bu hafta 26 Eylül Cuma aktüel ürünlerde Heifer marka Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL fiyatla satılacak. Uzatma şaftına sahip ürün yanında 227 parça aksesuar seti hediye ediliyor. Peki nedir bu gravür seti. Gravür seti sıradan taşlama setinin mini boyutlusudur. Uzatma şaftı sayesinde rahat ve detaylı çalışabilirsiniz. Küçük çaplı taşlama ve kesme aksesuarları ile ince işçilik gerektiren uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Herhangi bir nesne üzerine yazı yazabilir, detaylı kesme yapabilir, mermer veya seramik işleyebilir, heykel yapabilir, zımpara yapabilir kısaca hayalinizdene varsa yapabilirsiniz. Evde hobi amaçlı kullanılabilecek gravür setlerinde en kaliteli ürünler Dremel modelleridir. Gravür işinde en önemli husus aksesuar kalitesidir. Kalitesiz bir taşlama ucuyla en güçlü makinada sorun yaşarsınız ama kaliteli uçlarla her makina iş görür. Bu bakımdan Heifer yanına işinizi görecek birkaç parça kaliteli uç alarak güzel bir set haline getirebilirsiniz.

Kaliteli uçlar dremel marka olarak 10 liradan başlıyor, eğer onlarca parça alacaksanız dremel 3000 ve aksesuar setini 200 liraya almak daha mantıklı olacaktır. Boş zamanlarınızda uğraşmak için alıyorsanız Heifer alabilirsiniz. Heifer elektrikli aletler ortalama kalitede sorunsuz ürünler.

 • Güç;135 W
 • Devir hızı; 0-8000/0-33000 d/dk
 • Çanta ve 227 parça aksesuar

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  kampanya guzel de ”Kalitesiz bir taşlama ucuyla en güçlü makinada sorun yaşarsınız ama kaliteli uçlarla her makina iş görür. Bu bakımdan Heifer yanına işinizi görecek birkaç parça kaliteli uç alarak güzel bir set haline getirebilirsiniz.” dıye yazılmıs bunun anlamı nedır.ıcındekı uclar kalıtelı degılmı demek.. cevaplayabılırmısınız.

 2. admin dedi ki:

  Bu tür makinaların yanında verilen uçlar kaliteli olmaz, dremelin kaliteli 1 adet taşlaması 10 TL, o kadar aksesuarın kalitelesini çantaya koymaya kalkışsanız 500 lirayı geçer. Bu bakımdan makina yanında sık kullandığınız aksesuarın kalitelisini alarak makinadan daha fazla verim alabilirsiniz denilmek istenmiştir.

 3. Anonim dedi ki:

  Bim de satılan heifer mini taşlamanın uzatma şaftını nasıl takacağız ?
  şafttaki dörtgen ucu takacak ara bir bağlantı yok. dremel’in şaftı takılacağı zaman matkap mandreni gibi ama sabit dörtgen delikli bir bağlantı ucuyla yapılıyor.

  ancak ben heiferde bunu göremedim.

  yapabilen var mı ?

 4. Anonim dedi ki:

  uçlardan bi tanesi sıkıştırıyor uzatmayı önce bende baktım dörtgen uca ama sonradan bir tanesini uydurdum

 5. Anonim dedi ki:

  Bu urunu simdi nasil yemin edebiliriz

 6. admin dedi ki:

  Tekrar satılana kadar bekleyebilir ya da bim mağazasına gidip stokla ilgili merkezden bilgi aldırabilirsiniz.

 7. Anonim dedi ki:

  Şaft ucundaki pens sıkma somunu yalama oldu yedek bulabilirmiyiz

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Maalesef çok zor bir ihtimal. Yedek şaft ucu almanız gerekebilir.

 9. Anonim dedi ki:

  Motoru nereden bulabilirim. Kollektör yanmış.

 10. Mustafa Mercan dedi ki:

  Taşlama makinesi tekrardan bim maazanizda satilacakmi

 11. Mustafa Mercan dedi ki:

  Taşlama makinesi tekrar verilecek mi

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Taşlama yılda 3-4 defa satılır. Ne zaman satılacak belli değil, bim aktüel ürünleri takip edeceksiniz.

BİR YORUM YAZ