Bim aktüel 9 Eylül 2016 kampanya broşürleri

 • 22 Ağustos 2016
Bim aktüel 9 Eylül 2016 kampanya broşürleri

Bim aktüel ürün kampanyalarında bu hafta 9 Eylül 2016 Cuma günü satışa sunulacak fırsat ürünlerini aşağıdaki broşürlerde inceleyebilirsiniz. Kurban bayramı öncesi bimlerde kurbana özel ürünler satışa sunulacak. Regal derin dondurucu A+ enerji sınıfı 90 litre 425 TL fiyatla axess kredi kartına özel 6 taksitle satılacak.

Fakir marka kaliteli kıyma makinesi bimde 175 TL fiyatla satılacak. Fakir minso kıyma makinesi 2000W piyasa fiyatı minimum 250 TL. Bu bakımdan 75 TL daha uygun fiyatla bimde bu ürünü kaçırmayın! Fakir kıyma makinesine etleri küçük parçalara ayırarak kıyma haline getirebilirsiniz. Ürünle sucukta doldurabilirsiniz. Ürün amatör olduğu için kesinlikle etler az sinirli ve küçük parçalar halinde olmalıdır. Sadece kurban için alacaksanız en yakın kasapta et çektirmenizde fayda var. Mutfakta sürekli ihtiyacım var diyorsanız alabilirsiniz.

Kurbanını kendi kesenler için mutlaka almasını tavsiye ettiğimiz ürün kılıç testere 99 TL fiyatla satışta olacak. Aeron marka ürün 800w gücünde. Kemikleri istediğiniz ölçülerde kesmenizi sağlayan testere oldukça güvenilir.

Taş motoru bıçak bileyici 59 TL fiyatla satılacak. Bıçak bileme konusunda amatörseniz tavsiye etmiyoruz. Bıçağın çeliği düzgün bilenmediğinde yumuşayarak yapısı bozulabilir. Kalitesiz bıçaklar için kullanabilirsiniz.

Kavurma tenceresi 34cm 19.90 TL fiyatla her evde bulunması gereken geleneksel bir malzeme.

bim-9-eylul-1 bim-9-eylul-2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Zehra Akalın dedi ki:

  İşte beklediğim ürün gelmiş. Ben de kurban bayramı için derin dondurucu bakıyordum. Regal derin dondurucu yaklaşık 30kg et için yeterli gelir mi?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Zehra hanım fazlasıyla işinizi görecektir. Yaz sebzelerini dondurmayı düşünürseniz daha büyük dondurucu bakmanızda fayda var. En güzeli bir beyaz eşya mağazasında benzer ürüne bakın karar verin.

 3. Furkan Y. dedi ki:

  Aeron Marka bıçak bileyiciyi almayı düşüyorum nasipse nasıl bir marka ve garantisi varmı birde kaça kaç santim cevap yazın

 4. Furkan Demir dedi ki:

  Aeron Marka bıçak bileme makinasını ALLAH izin verirse almayı düşünüyorum nasıl bir marka ve kaç yıl garanti var (Ay Falan)

 5. Furkan Demir dedi ki:

  Aeron Marka bıçak bileme makinasını ALLAH izin verirse almayı düşünüyorum nasıl bir marka ve kaç yıl garanti var (Ay Falan) cevap yazarmısınız

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Furkan bey ürün 2 yıl garantilidir. Bıçak bilemi aleti standart bir cihaz. Piyasadaki cihazlar arasında önemli bir fark yok. Bozulacak bir üründe değil. Bıçak bilemek ustalık gerektiren bir iştir. Kalitesiz bıçaklarınızla işe başlamınızı tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.