Bim aktüel JCB telefon 299 TL – Seg tablet 199 TL

 • 21 Ağustos 2015
Bim aktüel JCB telefon 299 TL – Seg tablet 199 TL

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bimde bu hafta 28 Haziran 2015 tarihinde stoklarla sınırlı JCB marka telefon 299 TL ve SEG tablet bilgisayar  199 TL fiyatla satılacak.

Bim JCB telefon 299 TL

Bim piyasada görmeye pek alışık olmadığımız bir telefon modelini satışa sunuyor. İş makinaları ile adını duyduğumuz JCB markasına ait telefon düşmelere ve suya dayanıklı çift hatlı bir cep telefonu. 1.5 metreye kadar yere düşmelere dayanıklı telefon kauçuk kaplamaya sahip. Ağır işlerde ve doğada çalışıyorsanız kırılmayacak bir telefon arıyorsanız sizin için uygun olabilir.

SEG tablet bilgisayar 199 TL

Cortex A7 işlemci, TN paneli, 1gb rami ile SEG tablet bilgisayar 199 TL fiyatla alınmayacak tabletlerin önünde geliyor. Kesinlikle bu ürünü tavsiye etmiyoruz. Bu fiyata piyasada IPS ekranlı, yeni model tablet bilgisayarlar alınabiliyor.

bim-jcb-telefon

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  vestel kalitesizdir

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Avrupa’da en çok satan 2. televizyon markası için kalitesiz diyorsanız kişisel görüşünüzdür. Vestel’in satış politikası eleştirilebilir ama kalite noktasında her seviyede ürünü mevcut bir markadan bahsediyoruz.

 3. AYHAN dedi ki:

  çok satması kaliteli olduğunu göstermesine yeterli değildir.fakat kötü bir marka olduğunu da söylenemez.kalite sadece ürün de aranmaz.müşteri ilişkilerinden,servise,pazarlama ve satış sonrası hizmet ile de değerlendirilir.Ayrıca teknoloji de söz konusu olan kalite teknolojiyi yaratmakla olur,satmakla değil.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ayhan bey çok haklısınız lakin yerli bir firmadan bahsediyoruz. Vestel ürünlerinin büyük bölümü ithal edilen bileşenlerden üretiliyor. Dünyaca ünlü birçok firmada artık montaj ağırlık üretim yapıyor. Dünya devi apple iphone akıllı telefonu örnek vermek gerekirse. İçerisinde kullanılan bellek çiplerini Samsung, birçok sensörü Çinli firmalar, ekran panelini Çin firması, pilini Çin’li üretici vs. üretiyor. Ürünün yazılım ve argesi Apple tarafından yapılıyor. Vestel’in Ar-Ge merkezini gezmiş biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki bu ülkede Ar-Ge’ye önem veren en büyük firmalardan biri Vestel. Sadece satış amaçlı değil askeri ve sivil birçok projeye katkı sağlayan bir firmadan bahsediyoruz. Ülkemizde maalesef bu tür şirketler bir elin parmağını geçmiyor. Hal böyleyken Vestel kalitesizdir demek pek uygun olmaz. Vestel’in birçok ürünü dünya markası olarak bilinen markaların ürünlerinden daha kaliteli. Firmanın siyasi görüşü, satış politikası ben de dahil birçok kişiyi rahatsız ediyor. Buna rağmen yerli üretime destek olduğu için Vestel’i destekliyorum.

 5. sezgin dedi ki:

  On numara tablet aldım çok memnunum çok hızlı onunla da kasmıyor.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Elektronik cihazda önemli olan kullanıcı memnuniyetidir. Kimisi 1000 TL verip ipad alır memnun kalır, kimi de 200 TL verip seg alır memnun kalır.

 7. bora dedi ki:

  nesrincim haklı dağılın….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.