Bim aktüel Salı 6 Haziran 2023 kataloğu

  • 29 Mayıs 2023
Bim aktüel Salı 6 Haziran 2023 kataloğu

Bim aktüel ürün kampanyaları kapsamında 6 Haziran 2023 Salı günü bim marketlerde satılacak tüm ürünleri aşağıdaki katalogda bulabilirsiniz. Bim haftanın önerilerinde ipek köy domates salçası 1200g 59.75₺ fiyatla satılacak. İpek köy biber salça 920g 69.75₺ fiyatla satılacak. Bimin ilk kataloğu çeşitli gıda ürünleri ve atıştırmalıklardan oluşuyor.Torku ve calve ürünlerde fiyatlar uygun tutulmuş.

Bim 6 Haziran tarihli ikinci katalogda parfümler, tıraş bıçakları, balsam, prezervatif, maskara, lip, oje gibi birçok kozmetik ürün indirimli fiyatlarla dikkat çekiyor. Üçüncü bim kataloğunda 2023 yazına özel güneş kremleri ve bakım ürünleri mevcut. Güneş kremi fiyatları piyasaya göre gayet uygun. Sebamed güneş kremlerini tavsiye ederim. Bim Salı kampanyası her hafta olduğu gibi 1 hafta boyunca stoklarla sınırlı olarak sürecek. Ürünler 13 Haziran 2023 tarihine kadar satışta olacak.

Bimde satılmasını istediğiniz ürünleri aşağıdaki yorum bölümünden yetkililere ulaştırabilirsiniz. Bim stok sorgulama sistemi yoktur. Bim stoklarını mağazaları arayarak sorabilirsiniz. Mağaza telefonları aranamadığı için bim mağazanıza gidip çalışandan ürünü diğer mağazalara sormasını rica edebilirsiniz.

Bim aktüel 6 Haziran Salı katalog bim Salı ürünleri Bim güneş kremi 2023

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x