Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim amazfit neo saat alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 29 Ocak 2023
Bim amazfit neo saat alınır mı? kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde Amazfit neo akıllı saat 329₺ fiyatla satılacak. Ürünün piyasa fiyatı en düşük Turkcell pasajda 409₺.  Bim fiyatı piyasanın oldukça altında. Saat hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevabı bu konuda bulacaksınız. En altta amazfit neo kullanıcı yorumlarını okuyarak kararınızı verebilirsiniz.

Bim Amazfit neo saat nasıl çalışıyor özellikleri

Piyasada birçok Çin malı akıllı saat mevcut. Çoğu doğru çalışmayan özelliklere sahip kalitezi ürünler. Amazfit markası bu konuda oldukça kaliteli ürünleriyle bilinen sektörün ilklerinden biri. Amazfit neo retro modeli klasik dijital kol saatini akıllı özelliklerle birleştiriyor. Saatimizin en can alıcı özelliklerine bakalım;

bim amazfit neo akıllı saat

Amazfit neo pil süresi

Bim aktüel ürünlerde satılan en uzun pil ömrüne sahip akıllı saat olan amazfit neo 4 haftalık pil süresi sunuyor. Üstelik bunu sürekli açık ekranla yapıyor. Yani saat sürekli olarak görülebilir şekilde çalışıyor. Gerçek kullnımda 3 haftanın altında pil süresi vermeyecektir.

Amazfit neo özellikleri

Amazfit neo retro akıllı saatin bence en önemli özelliği tasarımı. Benim gibi klasik retro saat seviyorsanız harika seçim olacaktır. Gelen aramaları görebilme, mesajları okuma, uyku takibi, adım takibi, 24 saat nabız takibi güzel özelliklerden. Ekran mavi ışıklı aydınlatılıyor. Siyah beyaz ekranda renkli gösterim yok. En kötü özellik uygulama bildirimi yok. Yani whatsapp, instagram, telegram gibi uygulamalardan gelen mesajları göremiyorsunuz. Titreşim olmamasıda büyük eksiklerden. Özellik olarak tatmin edici değil ama fiyatı düşünüldüğünde çok güzel bir saat.

Bim amazfit neo kullanıcı yorumları

Bimde 329₺ fiyatla alınabilecek en iyi akıllı saatlerden biri olan Amazfit neo alan kullanıcıların yorumlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı yorumu 1

Ürününü plastik kalitesi güzel, hafif kolda pek hissetmiyorsun, ebatı çok ideal, adım sayar, nabız, hava durumu, kat ettiğin mesafe, kalori, gibi bilgiler ekranda görünüyor arama yapıldığında ekranda arayanın ismi görünüyor ve dıt dıt ses çıkarıyor çağırıyı reddedebiliyorsun sessize alabiliyorsun diğer uygulama ve mesaj bildirimlerinde ise sadece +1 olarak bildirim sayısını gösteriyor. Saat her şeyi ile gayet güzel fakat tek eksiği bana göre titreşim olmamasıdır. Bundan dolayı tek yıldız kırdım. Saati şarj ettim ve 24 saat sonra yüzde 94 oldu tabi bu süre zarfında saati öğrenmek için baya kurcaladım.

Kullanıcı yorumu 2

ürün malzeme kalitesi olarak çok iyi.akıllı telefona uygulamasını indirip kullanılıyor.adım sayma konusunda çok iyi.uyku takibi harika…pil ömrü gerçekten efsane.4 gündür tüm özellikler açık ve %10 azalma oldu.tabiki labaratuvar tahlil sonuçları değil ama bana kalırsa çok çok iyi sonuçlar çıkarıyor…3-5 adımı saymayabiliyor.ama 500 adımda 500,502 , 503 ,499,500 verilerini aldım.servise binildiğinde etkinlik kapayı aktif edemedim (tek tuşla kapanabiliniyormuş) bu yüzden servise bindiğimde belli hıza gelene kadar adım sayma devam ediyor.(fazladan 200-300 adım

Amazfit neo olumsuz yorum

Ürünü yorumlardan dolayı daha büyük beklentilerle almıştım ama elime geçince açıkcası biraz hayal kırıklığı oldu. Öncelikle malzeme kalitesi ve görüntüsü marketlerde satılan ucuz dijital saat kıvamında yani oldukça basit. Casionun retro modelleri bu saatten çok daha kaliteli duruyor, üründe titreşim yok ve bu büyük eksiklik, nabız sayımı sağlıklı değil ve verimsiz. İyi yönlerine gelirsek, ekranın her daim açık olması güzel,batarya uzun dayanıyor, adımsayar doğru çalışıyor,hafif ve kolu yormuyor,telefonla eşleşmesi kolay ve kopma yaşanmıyor,telefon yazılımı güzel. Aslında ortalama ve genel olarak başarılı denebilir ama eksi yönlerine bakınca fiyatını yüksek buluyorum..

Ürünü kaçırma en güzel özelliği şarjı en az 15 gün gidiyor. Adım sayar,mesafe,kalori ölçer,nabız ölçer,alarm,kronometre,hava durumu özelliği var.Bileğinizde yok gibi çok hafif ama malzemesi sağlam.Tam bir fiyat performans ürünü kaçırmayın.Telefonla eşleşince gelen aramalar ve seçtiğiniz programlara bildirim gelince saat sesli uyarı veriyor.Ama bildirimleri okuyamıyorsunuz.Alarm sadece telefon üzerinden ayarlanıyor ve sesli olarak uyarı veriyor.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x