Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Anker A3331 kablosuz kulaklık kullanıcı yorumları ve inceleme

 • 17 Kasım 2020
Bim Anker A3331 kablosuz kulaklık kullanıcı yorumları ve inceleme

Anker markası kaliteli ürünleri ve nispeten uygun fiyatıyla tüm ürünlerde yüksek memnuniyet sağlayan bir firma. Aksesuarlarda dikkat çekici ürünlere imza atan Anker şimdi de A3331 kablosuz kulaklıkla bim raflarında olacak. Kulaklığın ticari adı Soundcore vortex olarak geçiyor. Piyasada 350 TL’ye satılan kulaklık kullanıcı deneyimlerine göre oldukça başarılı.

Öncelikle teknik özelliklerle başlayalım,

 • 20 saate kadar çalma süresi
 • On-the-Go Çağrı
 • AptX & Hi-Res Ses Kalitesi
 • Çalışma Frekansı ;
 • 3.5 mm kablolu :        16Hz-40Khz
 • Kablosuz Bluetooth:  20Hz-20Khz
 • 24 Ay Yetkili Distribütör Garantisi

Anker A3331 alınır mı?

Kafa bantlı kulaklılarda en büyük problem baş ve kulak ağrısıdır. Anker kaliteli ürünlerde olduğu gibi hafızalı bir sünger kullanmış. Bu sayede saatlerce rahatsız olmadan kullanabiliyorsunuz. Ses kalitesi klasik kulaklıklara göre daha iyi olan üründe basslar gayet başarılı. Uzun pil süresi, kaliteli malzeme ve kablosuz olmasıyla gerçekten 250 TL’yi hakeden bir ürün. Bu tür bir ürüne ihtiyacınız varsa şiddetle tavsiye ederim.

Anker soundcore kulaklık kullanıcı yorumları nasıl?

Kullanıcılardan gelen bildirimlere göre %78’lik kitle ürüne çok iyi, %17 iyi, %5 orta demiş. Bu muhteşem bir oran. Gelin gerçek kullanıcı tecrübelerine bakalım.

Ürünü halihazırda elinde Sennheiser PXC550 olan ve Sennheiser HD 4.50 de kullanmış ayrıca profesyonel stüdyo kulaklığı da olan biri olarak değerlendirecek olursam ses kalitesi ve ses yüksekliği olarak iki Sennheiser’dan da bi tık önde. Bas az diyen arkadaşlara aldırmayın bas gayet yeterli, daha fazlası kafa yorar. Müziğin kaliteli duyulması için dinlediğiniz dosyanın da kaliteli olması gerekiyor, bozulmamış bir ses dosyası ile bası ve tizi gayet yerinde alabilirsiniz bu kulaklıkta. (YouTube size gerçek müzik deneyimi vermez.) Özetle ses konusunda herhangi bir tereddütünüz olmasın. Ürünün koruma kılıfı çok sağlam, koskoca Sennheiser iki kulaklıkta da ucuza kaçmış fakat Anker gerçekten hakkını vermiş. Malzeme kalitesi olarak bakarsak çok kaliteli durmasa da ucuz da durmuyor. Görsellikte o kadar önde değil. Kafada kullanımı Sennheiser HD 4.50’den daha konforlu. Kulaklık pedleri yumuşak. Terleme saydığım iki kulaklığa göre daha az. Bir de ses ve açma kapama tuşu kullanımı kolay değil ilk seferde elinize gelmiyor kullanırken.

Malzeme kalitesi premium seviyede kullanımı çok rahat her kafaya uyar. Ses seviyesi de orta-üst aralığında tizler ve midler gerçekten çok başarılı ancak basslı şarkılar dinliyorsanız tatmin etmeyebilir. Eğer ki sessiz bir ortamdaysanız son seste dışarı ses veriyor biraz kalabalık ortamda dışarıya verdiği ses rahatsız etmez diye düşünüyorum. Tek eksik noktası ürünün ağırlığı olabilir bana bi tık ağır geldi. Yanında gelen taşıma çantası şaşırtıcı derecede kaliteli asla hasar alacağını sanmıyorum çantayla kullanırsanız.

Alacak arkadaşlar için bir kaç soruyu cevaplayayım. Dışarı ses verme durumu : Kulağınızda takılıyken son sesin bir kaç derece altında dışarıya ses vermiyor. Bass: Bu konuda çok bilgim yok ancak sıradan diyebilirim. Kulağınızı tamamen kaplıyor ve müzik dinlerken dışarıdaki sesi kesiyor. Kutu içeriğinde saklama kabı var gayet güzel. Kulaklık katlanabiliyor. Kutudan şarj kablosu ve jack kablosu çıkıyor. Jack ile kullanırken ses seviyesi ve bass düzeyi yüksek değil. Kısaca kablosuz kulaklığım olsun diyenlere bu fiyata alınabilir buluyorum.

Daha önce hep kablolu kulaklık kullandım, ilk defa Bluetooth bir kulaklık aldım bayağıda araştırdım bu fiyat aralığındaki kulaklıkları bu fiyata daha iyisi var yada yok diyemem aşağı yukarı bu fiyatlardaki kulaklıkların arasında dağlar kadar fark olacağınıda sanmıyorum ama şunu diyebilirim beni her konuda tatmin etti. Beklentiniz benim gibi ne uçuk fiyata nede çok ucuz kalitesiz bişey almayayım diyorsanız bence size göre.Ergonomisi çok iyi koca kafalı biriyim bana bile rahat geliyor. Alırsanız pişman olmazsınız. Ayrıca ufak bir detay gibi ama bence önemli yanında gelen çantası en baba kulaklık markalarında ki çantalarla kapışır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. ANAN dedi ki:

  Bi Sorum var Bunda Dahili Microfon Varmi?

 2. Asil Bayav dedi ki:

  Diğer sitelerdeki yorumları inceleyerek gidip aldım. Kutunun kalitesi süper açarken bile bir hissiyat var . Kutunun içinden taşıma çantası cıkıyor oda kofti bir ürün değil . Kulaklık pedleri vs kulağa hoş oturuyor . Ses kalitesi kulağı rahatsız etmeyecek kadar iyi . bas tiz oranına bayıldım . Bu fiyata bu ürün bence müthiş . Ayrıca sadece bluetooth olmaması 3.5 jack olmasıda işinizin yarım kalmaması için çok önemli

BİR YORUM YAZ