Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim bebek arabası inceleme ve kullanıcı yorumları

  • 04 Nisan 2021
Bim bebek arabası inceleme ve kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde çift yönlü bebek arabası 399 TL fiyatla satılacak. Bimde satılan bebek arabasının markası Johnson Snopy olarak geçiyor. Piyasada bu marka adı altında satılıyor.  Ürün birçok ailenin ilgisini çekmiş durumda zira muadilleri piyasada 700-1000 TL arası fiyatlarla satılıyor. Bebek arabaları malzeme kalitesine ve markasına göre 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Öncelikle bebek arabası konusunda tavsiyelerimi ileteyim.

Bulunduğunuz bölgede her yer düz ve yollar kaldırımlar sorunsuzsa büyük kaba bebek arabaları yerine baston tipi küçük arabaları tercih edebilirsiniz. Bebek arabalarının malzeme kalitesi sizin çocuk sayısı düşüncenize göre şekillenmeli. Bütçe kısıtlıysa birden fazla çocuk düşünmüyorsanız uygun fiyatlı bir ürünü alın. Kaliteli ürünlerin kullanımı zevkli olduğu gibi uzun ömürlüdür. Kaliteli ürün markaya göre değişmez. Pierre cardin gibi fason araba yaptırıp bunu yüksek fiyatla satan firmalardan uzak durun. Chicco marka dövizle ithal edilen ürünlerde ederinin üzerinde fiyatlarla satılıyor. Yoyko ve Casual marka ürünlere bakabilirsiniz. Bebek arabası alırken aracınızın bagajını ve ağırlığını iyi hesap edin. Aldığınız araba çok büyük olursa bagaj sorunu yaşarsınız. Aynı zamanda bayanların bu arabaları katlaması taşıması çok zor olur. Sözün özü kompakt yapıda, iyi katlanabilen ve kaliteli malzemeyi biraraya getirmeye çalışın. Biliyorum çok model var ama kullancı yorumlarını mutlaka değerlendirerek ilerleyin.

Bim Snopy bebek arabası nasıl?

Bimde satılacak Snopy marka bebek arabası fiyatına göre güzel bir ürün. Hepsiburada sitesinde kırmızı renklisi bimle aynı yani 399 TL fiyatla sürekli satılıyor. Diğer renkler 650 TL fiyata sahip. Ürün epeyce ağır ve kaba bir ürün ama fiyatı düşüldüğü zaman alınabilir bir ürün. Çift taraflı ama öndeki tekerlekler ayağınıza çarptığı için tek taraflı kullanabiliyorsunuz. Tentesi ve sepeti standart. Sağlamlık açısından tekerlekler dışında sorun yok. Tekerler sağlamlık konusunda güven vermiyor.

snopy bebek arabası

Bim Snopy çift yönlü bebek arabası kullanıcı yorumları

ürün erkenden elime geçti gayet iyi fakat çift yönlü kullanımda bastonu kısa kalıyor tekerlekleri insanın ayağına çarpıyor yürürken . tek yönlü kullanmak zorunda kalıyorsun

UMDUĞUMDAN ÇOK DAHA İYİ HERKESE TAVSİYE EDİYORUM RENGİ ÜRÜNÜN KUMAŞI VE DİĞER PARÇALARI ÇOK GÜZEL DAHA FAZLA PARA VERMEK İSTEMİYORSANIZ BUNU ALIN DERİM.

özellikle uzun boylu anneler için ideal kullanışlı firenleri katlanması sürümü boyu kumaşı güzel fiyat güzel sağlam biraz agır ama güvenli olması benim çok hoşuma gitti 3 aydır kullanıyorum

BEN URUNU INDIRIMDE ALDIM,BIRAZ AGIR AMA SUSPANSIYONLU TEKERLEKLER SARSINTIYI AZALTIYOR,CIFT TARAFLI KULLANILMASI COK GÜZEL,TAM KAPANABILIR TENTE,EMNIYET KEMERLERI COK IYI DUSUNULMUS.TÜM TEKERLEKLERDE FREN SISTEMI MEVCUT.RENGINI PEMBE ALDIM GAYET GÜZEL VE MEMNUN KALDIM.

2. cocuğumuda büyütüyor. aynı anda 2 side binebiliyor ve ayrıca pazar ve market alışverişinde yük taşımak içinde kullanıyorum. 5 senedir kullanıyorum. biraz kumaşta sökülmeler oluuor dikip devam ediyoruz. yapanların eline sağlık. kanz pierre almaya gerek bile yok. çok fazla iş görür. kesinlikle alın.

Fiyatına göre kalitesi iyi. Olumsuzluklar: düz sürüşte arabanın kolu çok yüksekte kalıyor. Ayrıca sürerken bebeğinizi kontrol edebileceğiniz bir penceresi yok. Bu sorunlar yıllardır aynı. Ürünü ilk alan da son alan da aynı şeylerden muzdarip. Firma tüketiciye önem verseydi sorunları giderilmiş olarak üretime devam ederdi. Yerli üretimin kronik sorunu hep bu: Yenilik ve gelişmeye asla açık değiliz.

FİYATINA GÖRE ÇOK İYİ. BASTON OLANLARDAN ALMAK İÇİN YOLA ÇIKMIŞTIM BUNDA KARAR KILDIM. AĞIR. BAGAJDA DA EPEY YER KAPLIYOR (SEDAN COROLLANIN BAGAJININ YARISI DOLDU !)

3 numaralı emniyet kemerinin tırnağı kırık olarak geldi,yada ilk kullanımda kırıldı.Plastik kalitesinin çok iyi olduğu söylenemez fakat fiyatına göre iyi bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim . Bu arada gayet hafif .Benim bebek arabasına verecek fazla param yok diyorsanız fazla araştırmanıza gerek yok.Alın gitsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ