Bim Blaupunkt dikey şarjlı süpürge alınır mı?

  • 25 Eylül 2023
Bim Blaupunkt dikey şarjlı süpürge alınır mı?

Bim aktüel ürünlerde Blaupunkt Blhs01 model şarjlı dikey süpürge 4299₺ fiyatla satılacak. Ürün diğer süpürgelerde katlanabilir özelliğiyle ayrılıyor. Bu sayede koltuk ve masa altlarına kolayca girip temizlik yapacaktır. Basit gibi görünsede çok iyi bir özellik. Diğer süpürgeleri alta sokmak istediğiniz gövde öne değdiği için girmiyor.

Blaupunkt markası eskieden kaliteli ses sistemleriyle tanınırdı ama şimdi marka hakkında çok bilgimiz yok. Uluslararası satışları devam ediyor. Süpürge üretim yeri kesin Çin ama kalitesi konusunda yorum yapamıyoruz. Markanın ses sistemleri ve elektronik ürünleri ürettiği sitesinde mevcut. Süpürge kim üretiyor, nerede üretiliyor bilgi yok. Fason olarak bir firmaya üretildiğini düşünüyoruz.

Ürün internet üzerinde farklı model adıyla satılıyor ama bimde satılacak Blaupunkt Blhs01 modeliyle aynı. internet fiyatı 5000₺ civarında trendyol üzerinde. Yorumlarda yerli bir firmaya ait olduğu söyleniyor. Süpürge temizlik konusunda kullanıcı yorumlarına göre iyi. Tek tuşla açılıp kapanıyor, dyson gibi basılı tutmuyorsunuz. Şarj süresi turbo en hızlı modda 9 dakika. Normal modda 30 dakika çalışacaktır. Normal mod temizlik için yeterli. Bu süpürgenin benzer tasarımlısını kullanıyorum. En büyük sorunu küçük haznesi çok çabuk doluyor. Temizlemek zor zira kıllar etrafa dolanıyor ve elinizle çekip çıkarıyorsunuz. Hijyen açısından iyi değil.

Üründe ışık mevcut çok faydalı tüm pislikleri görüyorsunuz. Süpürgenin en büyük eksisi ortada yetkili servis yok. Bu süpürgenin parçaları hasar görürse parça yok ortada. Fason üretim olduğu için yerli bir firma bakacaktır ama her şehirde servis yok ve servis kalitesi meçhul.

Bim blaupunkt dik süpürge

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x