Bim Casper T18-M tablet bilgisayar incelemesi

  • 12 Haziran 2015
Bim Casper T18-M tablet bilgisayar incelemesi

Bim aktüel ürünlerde bu hafta Casper T18-M model tablet bilgisayar 299 TL fiyatla satılacak. Ürünün kısa bir incelemesini yapmak istiyoruz.

Öncelikle ürün kasa kalitesi vasat düzeyde. Birleşim yerlerindeki boşluklar ve malzeme kalitesi güven vermiyor. Ekran kalitesi IPS olmasına rağmen geniş açılarda bozulma nedeniyle iyi seviyede değil. Özellikle parlaklık fiyat seviyesindeki diğer modellere göre başarılı değil. Ürünün kameraları ile fotoğraf çekmeyi unutun zira gün ışığında yapay renk sorunu, düşük ışıkta çok ciddi kumlanma rahatsız edici seviyede. Ön kamera görüntülü görüşmelerde sizi rahatsız edebilir. Hoparlör ses kalitesi 150 TL’lik ürünler seviyesinde ve şiddeti düşük.

Ağır eleştiriler sonrası ürünün artı yönlerine bakacak olursak ilk dikkatleri intel işlemci çekiyor. 4 çekirdekli işlemciler android işletim sistemi tarafından desteklenmiyor. Uygulamaların çoğu 2 çekirdeği bile desteklemiyor. 1.83 ghz işlemci android 4.4 için hızlı bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünün arayüzü gayet akıcı. Kablosuz çekim alanı iyi. Sd kart desteği ile hafızanın genişletilmesi güzel. Ürünün pili gayet yeterli. İntel işlemcinin güç gereksinimi düşük bu pil süresine yansımış. Yaptığımız incelemede pil 4 saat video ve 1 saate yakın aktif cpu kullanımı sunuyor. 1 günlük normal kullanımda tek şarj yeterli gelecektir.

Özetle ürünün fiyatını yüksek bulduk. Piyasadaki rakiplerine baktığımızda 250 TL uygun bir fiyat seviyesi olabilirdi ama bu ürün için 299 TL biraz yüksek olmuş.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ