Bim Casper V3 cep telefonu incelemesi

  • 09 Temmuz 2015
Bim Casper V3 cep telefonu incelemesi

Bim marketlerde bu hafta Casper V3 cep telefonu 499 TL fiyatla satılacak. Android işletim sistemli telefon 4 çekirdekli MTK markalı MT-6582 model işlemci ile geliyor. Ekonomik seviyedeki işlemci model genel işlemler için yeterli seviyede. Telefon güncel 5.0 android sürümü ile geliyor. 5″ ekranda 720p çözünürlük mevcut. Android için 1gb bellek miktarı yeterli seviyede. Artırılabilir hafıza yanında 8bg dahili bellek gayet güzel. Arka ve ön kamera kaliteleri ortalama seviyede. 2800mah kapasiteli pil telefonun en büyük artılarından biri.

Birçok kişinin aklındaki soru şu Casper V3 yerli üretim bir telefon mu? Cevap: HAYIR.  Telefon Fransız-Çin ortaklı Wiko adlı bir şirketin üretimi. Fransa’da ekonomik sınıfta çok satan markalardan biri olan Wiko’nun telefonları fiyatına göre iyi cihazlar. Ürünün dayanıklılık noktasında sorunu yok. Performans olarak beklentinize göre memnuniyetiniz değişebilir. Dört çekirdekli işlemci ile uçar kaçar beklentisine girerseniz üzülürsünüz. Son çıkan oyunların hepsini sorunsuz oynatsın derseniz canınızı sıkabilir. Kıyaslamak gerekirse popüler General Mobile discovery ayarında bir telefon. Bu telefon yerine discovery alınırsa artısı güncelleme desteği olacaktır. Casper bu telefonu sattıktan sonra güncelleme vermeyecektir.

Özetle 499 TL fiyata alınabilecek en güzel modellerden biri Casper V3. Bu fiyat seviyesinde telefon arıyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
casper-v3

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet Özgüven dedi ki:

    MTK işlemcili bir telefona 500 TL vermek çok saçma olur. Sizinde belirttiğiniz gibi bu paralara lumia almak varken casper almak büyük risk.

BİR YORUM YAZ