Bim Creality K1 3D yazıcı 2024 kullanıcı yorumları

  • 11 Haziran 2024
Bim Creality K1 3D yazıcı 2024 kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde Creality K1 3d yazıcı 20.000₺ fiyatla satılacak. Peşin fiyatına 6 taksitle sunulan cihaz piyasada 22.000₺ fiyatla satılıyor ve taksit seçeneği yok.  Çocuklar için muhteşem bir hediye olan 3d yazıcı eğlenceli ve geliştirici bir oyun. Çocukların içindeki mühendisi keşfetmesi için alınabilecek en güzel karne hediyelerinden biri. Sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde mutlaka alınması gereken teknolojik ürünlerden biri.

Creality K1 modelini kullanan biri olarak kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşayım. Ürün giriş seviyesi bir 3d yazıcı. Hız olarak amatörlerin işini görecektir. Uygulama desteği geniş olan bir ürün. Tasarım yapıp yazdırmak izlenecek 1 saatlik video ile çok kolay. Sorunsuz bir ürün. Kullandığınız filament kalitesi de önemli. Filament dediğimiz ürünü oluşturan ince plastik ip diyebiliriz. Yazıcı iç soğutması yeterli ve G sensör sayesinde sessiz bir ürün. 600mm saniye hızı mevcut. Gövde kalitesi alüminyum ve kaliteli. Yazıcı kafa kullanımına dikkat ederek çok uzun süre kullanabilirsiniz. Bu yazıcıyla istediğiniz tüm malzemeleri yazdırabilirsiniz. Örnek binlerce tasarım mevcut. Anahtarlıktan telefon kılıfına, arabanız için yedek parçadan oyuncaklara kadar oluşturacağınız ürün hayal gücünüzle kısıtlı.

Çocuğunuza oyun konsolu alıp saatler oynatarak onu zombiye çevirebileceğiniz gibi 3d yazıcıyla harika bir mühendislik temeli de atabilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x