Bim Cuma kampanyasında bu hafta 5 Ekim – 12 Ekim 2018 insertleri

  • 22 Eylül 2018
Bim Cuma kampanyasında bu hafta 5 Ekim – 12 Ekim 2018 insertleri

Bim marketlerde her hafta Cuma günü düzenlenen aktüel ürün kampanyalarında bu hafta 5 Ekim – 12 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki bim insertlerinde inceleyebilirsiniz.

Bimde inci 12 kişilik yemek seti 225 TL fiyatla satılacak. Hisar marka çatal kaşık bıçak seti, nevresim takımı, kozmetik ürünler, giyim ürünleri gibi birçok üründe uygun fiyatlar bim mağazalarında sizi bekliyor.

Goldmaster filtre kahve makinesi 90 TL fiyatla satılacak. Fakir kahve cezvesi, lav cam ürünleri gibi farklı ürünleri bim mağazalarından temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zülfikar Kaya dedi ki:

    Bakın Ben bir emekliyim Van merkezde oturuyorum sizden ricam zeytin yağı mısır yağı salçanın 5klğ fiyatlarını indirin alamıyorum ben sürekli bimden sürekli alış veriş yapıyorum mesala yoğurt oda 5kğr olsun ama fiyatlarını indirin alamıyorum birde kaşar peyniri tereyağı yumurta gıda bunlar çok yüksek alamıyoruz bliimum indirin büyük marketlerden birşey alamıyoruz bizleri düşünün niye ben seni bırakıp gitmem başka yere sizde beni bizleri koruyun gereyin yapılmasını rica ediyorum lütfen destek verin lütfen destek olun cep telefonu 05384063610 saygılar Zülfikar Kaya

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.