Bim dokunmatik şarjlı kristal gece lambası aldım muhteşem

  • 23 Mayıs 2023
Bim dokunmatik şarjlı kristal gece lambası aldım muhteşem

Bim aktüel ürünlerde satılacak olan Kristal dokunmatik şarjlı gece lambasını sizler için aldım. Lamba hakkında kullanıcı yorumlarımı paylaşacağım. Lamba bimde 189₺ fiyatla 2 Haziran 2023 kampanyasında satılacak. İnternet üzerinde 300₺ fiyatla satılıyor. Samimi olarak yazıyorum ürünü elinize alıp kullanınca çok pahalı bir ürün gibi göründüğünü söyleyebilirim. Bu lambayı başka yerde görsem 500₺ bile verirdim.

Kristal lamba gösterişli olduğu kadar kullanışlı. Şarjlı lambanın şarjı günlük 1 saat kullanımda 1 hafta gidiyor. Lambaya dokununca yanıyor. 2-3 saniye dokununca ışığı kısıyor ve biraz daha beklerseniz kapanıyor. Yanında gelen uzaktan kumandayla ışığı kapatıp açabiliyorsunuz ve kısıyorsunuz. Aynı zamanda istediğiniz renkte yanmasını sağlıyorsunuz. Krital kesim lamba ışığı çok hoş geometrik şekillerle veriyor. Aşağıda nasıl göründüğünü inceleyebilirsiniz.

bim kristal dokunmatik lamba

Bim Kristal lamba özellikleri

Lambanın boyuları 21.5 cm yükseklik, 9cm genişlik şeklinde ve gayet yeterli.Lambayı salonda veya yatak odasında kullanabilirsiniz. Salonda kristal tasarımıyla akşamları veya gündüz harika bir hava katıyor. Bebekli aileler için uzaktan kumandasıyla çok işe yarıyor. Dikkat edin internette 300, mağazalarda 500₺ civarında satılan bir ürün. Üstelik piyasada satılanlarda kumanda yok. Bim kristal gece lambası uzaktan kumandayla geliyor. Bim 189 liraya satıyor. İddia ediyorum bu fiyata alabileceğiniz en güzel hediye olacaktır. Kim görse bayılıyor. Alacağınız kişiler için yıllar boyunca kullanacağı unutulmayacak çok kullanışlı bir hediye olacak. Lambanın malzemesi plastik değil gerçek cam. Micro usb dediğimiz eski telefonlardaki usb kabloyla şarj ediliyor. Lambayla birlikte şarj kablosu geliyor. Herhangi bir cep telefonu şarj aletine takıp şarj edebilirsiniz.

Kristal dokunmatik gece lambasını bimden peşin fiyatına 6 taksitle alabilirsiniz. Bulabilirseniz kendinize ve hediye olarak mutlaka 2 tane alın. Bir daha bu fiyata bu ürünü bulamazsınız. 2 adet alırsanız salonlarda farklı yerlerde kullanıp denge sağlayabilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x