Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Ezcool android – ios uyumlu kameralı akıllı saat 149 TL

  • 07 Ağustos 2015
Bim Ezcool android – ios uyumlu kameralı akıllı saat 149 TL

Birçok teknoloji ürünü ilk çıktıklarında insanlar tarafından yadırganmış ve saçma bulunmuştur. Cep telefonunu geliştiren firma ilk dönemlerde gereksiz bir işe girişmekle suçlanmış ve maddi açıdan zor günler geçirmiştir. Akıllı saatler geçtiğimiz yıllarda gereksiz gösteriş meraklıları için olduğu şeklinde eleştiriliyordu. Şimdilerde ise birçok cep telefonu üreticisi kendi akıllı saatlerini duyurdu. Galaxy gear, apple watch gibi ürünler oldukça başarılı özelliklerle geliyor.

Peki akıllı saat ne işte yarar?

Teknoloji bizi sürekli olarak tembelliğe itiyor. Arabanız varsa bakkala bile araba ile gitme isteği duyuyorsunuz. Oturduğunuz yerden alışveriş yapabiliyor, koltuktan kalkmadan tüm elektronik aletleri kumanda edebiliyorsunuz. Cep telefonunuza gelen mesajları, çağrıları telefonu cebinizden çıkarmadan kolunuza bakarak görmek istiyorsanız akıllı saatlere bakabilirsiniz. Telefonu çıkarmadan basit fotoğraflar çekmek için akıllı saat kullanabilir, görüşmeleri saatinizle konuşarak yapabilir kısaca telefonla yaptığınız işlemleri akıllı saatinizle yapabilirsiniz.

Bilim kurgu filmler her zaman gerçekleşmiştir, bundan 10 yıl sonra telefon diye bildiğimiz cihazlar bir kol saatinden ibaret olabilir. Hologram teknolojisi sayesinde görüntü izleyebilir, duvarlara görüntü yansıtıp dev ekranda video izleyebiliriz. Şimdilik akıllı saatlerle idare edeceğiz.

Kaliteli akıllı saatler her kullanıcı için ulaşılabilir bir maliyette değil. Çin’li kardeşlerimiz her zaman olduğu gibi 20 dolardan başlayan fiyatlarla akıllı saatler üretiyor. Bim marketlerde mağazalarla sınırlı olarak bu hafta 7 Ağustos 2015 tarihinden itibaren Ezcool akıllı saat 149 TL fiyatla satılacak. Ürünün muadilleri Çin sitelerinde 40 dolardan başlıyor. Fiyat özelliklere nazaran gayet iyi.

Akıllı saatlerle tanışmak istiyorsanız ekonomik bir çözüm olarak ürünü alabilirsiniz. Android ve ios işletim sistemlerine uyumlu cihazda dahili kamera mevcut, ekran çözünürlüğü 240×240 piksel. 32gb’a kadar micro sd kart takılabilen üründe G-sensor mevcut. Bu sayede günlük attığınız adımı takip edip kendinizi yürümek için motive edebilirsiniz. Uzaktan çekim sayesinde cihazla casusluk yapabilirsiniz. Saati bir yere koyup telefonunuzla uzaktan kontrol edip fotoğraf çekebilirsiniz.

Ezcool akıllı saat çok cazip gibi görünsede bu tür cihazların en büyük sorunu şarj ve ekran kalitesi. Berbat görünmeyen bir ekran gün ışığında sinirlendirebilir. Sabah şarj ettiğiniz kolunuzdaki saatin akşam üzeri kapanması sizi komik duruma düşürebilir. Siz de teknolojiye meraklıysanız sadece bazı bim mağazalarında bu hafta satılacak ürünü satın alabilirsiniz.
bim-akilli-saat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ