Bim Fakir 9800 halı yıkama makinesi nasıl? kullanıcı yorumları

  • 28 Mart 2024
Bim Fakir 9800 halı yıkama makinesi nasıl? kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde Fakir 9800 halı yıkama makinesi 9.999₺ fiyatla satılacak. Ürünü peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Piyasa fiyatı en düşük 12.000₺ bilinen sitelerde 17.000₺ üzerinde satılıyor. Ürün hakkında kullanıcı yorumlarımı bu yazıda sizlerle paylaşacağım.

Halı ve koltuk yıkama işçilikleri inanılmaz arttı. Evdeki koltukları bu makinenin üçte 1 fiyatına ancak yıkatabilirsiniz. Sürekli kirlenen bir eviniz varsa halı yıkama almanız şart. Koltuklar için çok başarılı bir ürün ama halılar için aynı şeyi söylemek zor. Fakir 9800 ile halı yıkanabiliyor ama yıkamacılardaki temizlik performansını beklemeyin. Üstelik çok fazla uğraşıyorsunuz ve 6 metrekare bir halının iyi temizlenmesi 1 saatinizi alıyor. Yıkama performansında deterjan ve ön temizleme çok önemli. Fırçalama çok önemli çünkü makine lekeleri çıkartmıyor. Su püskürtüp sonra fırçalamanız lazım. Ben akülü vidalam ucuna yumuşak bir fırça alarak fırçalıyorum. Sonrasında derinlemesine emiş için makine önemli ve Fakir 9800 bu işi çok iyi yapıyor. Emiş gücü iyi bir süpürge. Temizlik sonrası koltuk ve halılar hafif nemli kalıyor ve birkaç güne kuruyor.

Koltuklarda durum çok daha kolay. Yine hafif bir fırçalama sonrası yıkıyoruz ama daha az zorlanarak. Fakir 9800 çift çekim gücüne sahip. Paslanmaz gövdeye sahip ama bunun bir önemi yok plastik olsada olurdu ama süpürgenin boruları maalesef o eski Fakir kalitesini yansıtmıyor. Dikkatli kullanmanız gerekiyor yoksa kırabilirsiniz. Bu fiyata daha iyisi olmaz zaten. Kalite arayan Karcher modellerine bakabilir.

Bim Fakir 9800 halı yıkama makinesini bu fiyata kesinlikle tavsiye ediyorum. Bilmeniz gereken önemli bir nokta makineyi kullanarak temizlik yapmak çok zor. Erkek yardımı olmadan bir kadını çok zorlar. Öyle ev süpürür gibi temizlik yapamazsınız. Eğer çevrenizde birinde varsa mutlaka deneyerek alın. Bunu yazma nedenim çevrem. Birçok kişi hevesle alıyor ama sonrasında zor geldiği için bir köşede bekletiyor.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x