Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Fakir buharlı temizleme makinesi alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 06 Temmuz 2021
Bim Fakir buharlı temizleme makinesi alınır mı? kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde Fakir Lımpıa Steam Cleaner Buharlı temizleme makinesi 229 TL’ye satılacak. Bim kampanya fiyatı piyasayla neredeyse aynı ürün trendyol üzerinde 234 TL’ye satılıyor. Fiyat avantajı peki ürün alınır mı? sorusuna yanıt arayalım. Ürünü kullananlardan kullanıcı yorumlarını aşağıda bekliyoruz.

Benzer bir ürün kullanıyorum ve gayet başarılı bir ürün. Özellikle kumaş koltuklarda çok iyi iş çıkarıyor. Dezenfekte etmesi ve etkili temizlik sayesinde kullanışlı bir ürün. Araç koltukları ve tavanı için de kullanılabilir. Ürünün basıncı yeterli. Profesyonle makinelerden en önemli farkı cihazı sürekli elde tutuyorsunuz. Bu yüzden uzun temizlik yapmak bileği yoruyor. Komple temizlemek için değilde lokal temizlik için güzel.

buharlı temizleme

Ben evde fırın, ocak temizliği, koltuk kirleri için arabada koltuk temizliği için kullanıyorum. Özellikle yanmış yağları ocaktan harika temizliyor. Herhangi bir temizlik malzemesi olmadan su buharıyla sağlıklı temizliyorsunuz. Buhar sıcak olduğu için bakteriler için dezenfekte işlemi uyguluyor. Bebek ve çocuk oyuncaklarını temizleyerek dezenfekte edebilirsiniz. Halı kirlerinde çok şey beklemeyin ama hassas kumaşlarda korkmadan temizlik yapabilirsiniz. Ağartma yapan kimyasal olmadığı için zarar vermiyorsunuz. Camları, tüm yüzeyleri ve kumaşları temizleyebilirsiniz. Kısaca evde mutlaka bulunması gereken bir ürün. Bir kere deneyince bağımlısı oluyorsunuz. Şiddetle tavsiye ederim.

fakir buhar temizleyici

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ