Bim Fakir sport blender sürahi kullanıcı yorumları

  • 12 Haziran 2024
Bim Fakir sport blender sürahi kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde Fakir sport blender ve sürahi 1299₺ fiyatla satılacak. Piyasada 2000₺ üzerinde satılan ürünü şiddetle tavsiye ederim. Mutfakta eliniz ayağınız olacak bir ürün. Ayran, meyveli kokteyl gibi istediğiniz tüm içecekleri hazırlayabilirsiniz. Domates rendelemek gibi işlemlerdede blender olarak kullanabilirsiniz. En büyük avantajı fazladan bulaşık çıkmıyor tek kapla tüm işi yapıyorsunuz.

Fakir kişisel blender kullanıcı yorumlarından bazıları;

Çok güzel bir ürün pratik sadece kahve değil krep hamuru, naneli, dere otlu vs. ayran, mercimek çorbası bir çok yerde kullanıyorum. Mutlakta elim kolum oldu. Keşke önce alsaymışım dedirtti.

buz kırarken koku çıkıyor çok zorlamamak gerek yoksa gayet güzel ürün

Plastiği kaliteli gibi duruyor. Şişe ve sürahi de plastik kokusu yoktu. Yorumlarda çalıştırırken plastik kokusu geldiğini okumuştum. Şimdilik plastik kokusu olmadı. Belki kullanımla ilgilidir. Kullanma kılavuzunda 20 sn çalıştırıp 60 sn ara verilerek kullanılması gerektiği yazıyor.

Ürün çok kullanışlı sadece çok ses yapıyor ve yanık kokusu geliyor sürekli ama yinede kullanıyoruz 1 yıl olucak henüz sıkıntı çıkartmadı

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x