Bim haftanın ürünleri kataloğu 14 Temmuz 2015

  • 14 Temmuz 2015
Bim haftanın ürünleri kataloğu 14 Temmuz 2015

Bim marketlerde her hafta çeşitli ürünlerde özel fiyat fırsatları sunuluyor. Bim haftanın ürünü olarak duyurulan ürünler tüketiciler tarafından beğenilen çok satılanlar arasından seçiliyor. Bu hafta 14 Temmuz 2015 tarihinden itibaren satılacak ürünleri aşağıdaki kampanya kataloğunda inceleyebilirsiniz.

Bim aktüel ürün stoğu hakkında sıkça soru geliyor. Bim mağazalarının tamamına eşit sayıda ürün gönderilmiyor. Mağazanın satış potansiyeline göre kimi mağazaya 3 kimisine 20 ürün gönderilebiliyor. Mağaza personelinin ürünü tanıdığı birine ayırması kesinlikle yasak. Böyle bir durumla karşılaşırsanız gerekli şikayetinizi buradan iletebilirsiniz. Ürünlerin fişini saklayıp, ürünün paketine ve kendine zarar vermediğiniz müddetçe koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır.

Bim mağazalarında taksitle satış bulunmamaktadır. Kredi kartı tek çekim veya nakit ile ödeme yapabilirsiniz. Tüm bankalar tek çekim alışverişleri aylık %2 vade farkı ile taksitlendirmektedir. Alışveriş sonrasında bankanızı arayarak taksitlendirme talimatı verebilirsiniz.

Şubenizde bulamadığınız ürün hakkında stok bilgisini mağaza görevlisinden rica ederek yakınlardaki şubelerden öğrenebilirsiniz.

bim-haftanin-urunu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ