Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Heifer sterilizasyon spreyi alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 21 Aralık 2020
Bim Heifer sterilizasyon spreyi alınır mı? kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde Heifer elektrolize su üreten sterilizasyon spreyi 199 TL fiyatla satılacak. Ürün sretilizasyon, yani bakteri ve virüs temizliği yapmanızı sağlayak sıvı hazırlamanızı sağlıyor. Ürüne su ve tuz koyarak 6 dakikada temizlik spreyiniz 300ml olarak hazır hale geliyor. %100 doğal olması bakımından oldukça güzel bir ürün. Hazırlanan sterilizasyon spreyi ile yiyecekleri ve mutfağınızı dezenfekte edebilirsiniz.

Tuzlu su ile korona virüs temizlenir mi?

Heifer sterilizasyon spreyi ile hazırlanan tuzlu su ile korona virüsten korunmamız münkün mü? bu sorunun cevabını dünya sağlık örgütü WHO vermiş. Maalesef korona virüs tuzlu su ile ölmüyor.

Bu cihaza ne gerek var?

Tuz ve suyu kaynatıp kullanabilirim diye düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz. Bu cihaz elektrolize işlemi ile kimyasal tepkimeyle HOCI oluşuruyor. HOCI bildiğimiz adıyla Klor zayıf bir asit türü. Klor korona virüsü öldüren bir asit. Yani heifer sterilizasyon spreyi ile korona virüsü eşya ve yiyeceklerden uzaklaştırabilirsiniz.

Heifer ile tuz ve su ile dezenfektanı evinizde yapın.

Heifer düzgün çalışıyor mu?

Heifer aslında Sercair firmasına ait cihazın kopyası. Sercair bilimsel yazılarda etkinliğini kanıtlamış bir cihaz. 700 TL civarında satılıyor. Heifer görevini başarıyla yerine getiriyorsa pandemi döneminde muhteşem bir alet. Tabiki etkinliğini kanıtlayamıyoruz.

Heifer sterilizasyon spreyi;

*Meyve sebzelerin üzerindeki tarım ilaçlarının yok edilmesinde,
*Tüm evin temizliğinde (Koltuk, yatak, mobilya, yer yüzeyleri),
*Mutfak gereçlerinin temizliğinde (Elektronik aletler, bıçak, mutfak bezleri, mutfak gereçleri),
*Bebek araç gereç kullanımlarında (Puset, ana kucağı, oyuncaklar, biberonlar),
*Evcil hayvan malzemelerinde (Mama kapları, hayvan evleri ve yatakları),
*Banyo (Küvet, lavabo ve banyo malzemeleri)
*Digital aletlerin kullanımında (tablet, telefon, bilgisayar, akıllı saatler)
*Beyaz eşya kullanımlarında (Buzdolabı /içi ve dışı / çamaşır makinası, elektrik süpürgesi, fırın, tost makinası),
*Kıyafet temizliğinde,
*Temizlik malzemeleri ve toz bezlerinin dezenfekte edilmesinde kullanılır.

Heifer Dezenfekte Özellikleri Nelerdir?
Kötü kokuları yok eder,
Lekeleri çıkarır,
Micro damlacık püskürtme sağlar,
Yarı otomatik spreyleme olanağı sağlar.

Heifer hakkında kullanıcı yorumları yok. Piyasaya yeni giren bir ürün ama Sercair satın alanlardan gelen yorumlardan bazıları.

Dişhekimi olarak yurtdışı ve yurtiçi yayınlarda dezenfeksiyon için çok etkili olduğu belirtilmişti, bu pandemi döneminde çok kullanıyoruz ve çok memnunuz. Doğal bir dezenfeksiyon solüsyonu elde edip güçlü kimyasallar kadar etkili olması çok önemli. Arkasındaki firma malına çok güveniyor, biz hatalı kullanmış olabildiğimiz halde sorgusuz, sualsiz geri alıp yenisini gönderdiler. İletişim konusunda müthiş davrandılar, bilhassa Ülker hanım her an yanımızdaydı. Türkiye’de alışık olmadığımız bir özen gösterdikleri için hepsine teşekkür ediyorum. Dr.Hayim Büberoğlu

Evin her kosesinde, sebze meyvelerde, havada, kiyafetlerde… kullaniyorum. Tatile giderken de yanimdaydi, artik aldiklarimi saatlerce bekletmeme gerek kalmadi, sahane urun

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ