Bim Hoover HVTUS 542 WH derin dondurucu inceleme

 • 12 Eylül 2015
Bim Hoover HVTUS 542 WH derin dondurucu inceleme

Bim aktüel ürünlerde gelecek hafta kurban bayramı öncesi 18 Eylül 2015 Cuma günü Hoover marka derin dondurucu 449 TL fiyatla satılacak. Hoover HVTUS 542 WH modeli ürünün teknosa fiyatı 649 TL, bimeks fiyatı 699 TL, Hızlıal fiyatı 649 TL. Mağazalarda minimum 700 TL fiyatla satılıyor.

Ürün fiyatı Bimlerde 375 TL olarak güncellenmiştir, bu fiyata kaçırmayın!

Bim’in satış fiyatı olan 449 TL bu ürün için şok fiyat diyebiliriz. Bu fiyata Vestel’in yan ürünü Regal veya Heifer gibi yan markalar satılıyor. Dünya beyaz eşya devlerinden Hoover kalitesini 449 TL fiyatla kaçırmayın!

Ürünün teknik özelliklerini inceleyelim;

• 115 lt brüt kapasite
• A+ enerji verimlilik sınıfı
• 4 çekmeceli
• 54x85x58 cm (YxGxD)
• Beyaz

hoover-huv-542Net iç hacmi 82 litre olan ürününü yıllık elektrik tüketimi 186KW’dır. Sıcak odalarda ve iklimde bu değer artabilir. 1Kw elektrik fiyatı 40 kuruştur. Yani yıllık 75 TL elektrik tüketimi olacaktır. Yaptığı iş gözününe alındığında elektrik tüketimi gayet düşüktür.

Gelelim herkesin merak ettiği hacmi yeterli mi? sorusuna. Şuan evimde Electrolux marka 6 çekmeceli dik dondurucu kullanıyorum. 168 litre net hacme sahip ve bu ürünün 2 katı hacme sahip. Yazın sebzeleri kurutup bu üründe saklamayı severim bu hacim bile kurban etiyle birlikte yetersiz geliyor.

Eğer sadece kurban eti saklayacaksanız bu ürünü alabilirsiniz. Yaz sebzelerine ve farklı yazlık gıdalara düşkünseniz daha büyük bir ürün alabilirsiniz. 82 litre 1 hisselik büyükbaş kurban için fazlasıyla yeterli olacaktır. Evinizdeki buzdolabının derin dondurucu bölümünü de kullanabilirsiniz.

hoover-bim

Herkesin bütçesi 1200 TL verip büyük dondurucu almaya yetmeyecektir. Bimde satılan Hoover kalite olarak üst düzey bir üründür bundan emin olabilirsiniz. Sormanız gereken bütçem varm mı? Bu hacim bana yetecek mi? sorualarıdır. Cevabınız evetse 450 TL’ye bu ürünü kesinlikle kaçırmayın!

Hoover servis konusunda sorun çıkarmaz. Zaten derin dondurucuların servisle işi olmaz. 10 yıl sonra kompressör gazı bitebilir, bu durumda zaten garanti bitmiş olacaktır. Şehrinizdeki beyaz eşya tamircisi 150 TL’ye gazınızı yarım saatte basacaktır. Servis konusunda endişeniz olmasın. Ürünle ilgili bir sorun olursa bim mağazaları sorunsuz iade alacaktır. Bimler sıradan bir beyaz eşya mağazasından daha iyi müşteri memnuniyeti sunan bir mağazadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Hoover Türkiye dedi ki:

  Merhabalar,

  HOOVER markası İtalyan CANDY Group (www.candy.it) tarafından satın alınmıştır. Grup dünyanın çeşitli yerlerinde fabrikaları satın alarak büyümektedir. Türkiye’de ise SÜSLER markasını satın almış ve piyasaya HOOVER markasını tekrar sokmuştur.

  Çamaşır makineleri İtalya’da; Bulaşık makineleri İtalya ve Çin’de; Elektrik Süpürgeleri İngiltere ve Çin’de; Buzdolapları Meksika ve Çek Cumhuriyetlerinde imal edilmektedir.

  Türkiye’de yaygın bir bayii ve servis ağına sahiptir.

  Ücretsiz Tüketici Hattı: 0800 341 48 00

  Ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 2. Cemil Aşlı dedi ki:

  Hoover buzdolaplarında eskiden efsane TEKUMSEH motorlar kullanılırdı. Şuan hangi marka kompresör kullanılıyor?

 3. sabriye şen dedi ki:

  Bim tekrar gelirmi hoover marka derin dondurucu lutfen gelsin

 4. Fikriye dedi ki:

  Derin Dondurucu gelsin lutfen

 5. Harbiye dedi ki:

  2017 kurban bayramında önce hoover derin dondurucu gelecek mi.gelsin lütfen alacağım

BİR YORUM YAZ