Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Jabra 25H kulaklık kullanıcı yorumlarım

  • 12 Ekim 2021
Bim Jabra 25H kulaklık kullanıcı yorumlarım

Bim aktüel ürünlerde Jabra 25H elite bluetooth kablosuz kulaklık 199 TL fiyatla satılacak. Öncelikle ürün internette 240 TL civarında satılıyor. Fiyat çok avantajlı değil peki ürün hakkında merak ettiğiniz sorular neler? aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Benim kullanıcı yorumlarım ürünün sıradan bir kulaklık olduğu yönünde. Ses kalitesi, malzeme kalitesi olarak harika diyebileceğim bir durum yok. Bu fiyata alınır mı? evet alınabilir fiyat uygun.

Kafanız biraz büyükse rahatsız edebilir. Kulak pedleri sorunsuz, uzun süreli kullanımda kendini belli ediyor, aşırı rahat hissettirmesede. Kablosuz performansı güzel, 5-6 metreye kadar sorunsuz. Her kablosuzda olduğu gibi seste oyuncuları rahatsız edebilecek yarım saniyelik gecikme mevcut. Örnek olarak atış yaptınız, silah sesi gecikmeli geliyor.

Müzik dinlerken midler, tizler, basslar bu tip kulaklıklara göre ortalama kalitede. Burada yanlışlık olmasın, kulaküstü kulaklıkların ses diyaframları büyük olduğu için midler ve basslar kulakiçi kulaklıklara göre çok daha üstün.

bimde jabra 25h

Pil süresi ortalama 10-12 saat düzeyinde. Müzik kontrol tuşları kaliteli hissettirmiyor. Ürün biraz ağır ve 2-3 saat sonunda baş ağrıtıyor. Özet olarak ortalama kalitede müzik dinlemek için alınabilir bir kulaklık. Oyun oynayanlara tavsiye etmiyorum. Bu tip kulaklık arayanlara kesinlikle Anker Q10 modelini tavsiye ederim. 300 TL fiyatla çok iyi bir kulaklık. Bu kulaklık o modelin yanında 100 TL’den fazla etmez.

Benim kullanıcı yorumlarım bu yönde. Sizde tecrübelerinizi aşağıda bizimle paylaşırsanız Jabra 25H kulaklık için faydalı bir kaynak oluşturmuş oluruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Babür dedi ki:

    Evet bende bir arkadaşıma almak için bakmıştım, pil süresi olsun, ses frekansı, bluetooth mesafesi olsun soundcore q10 life çok daha iyi olduğu için vazgeçtim. Kendim 250 TL’ye Hepsiburada dan indirimli şekilde almıştım Anker kulaklığı. Hatta daha önce BİMede 250 TL’ye gelmişti. Böyle indirimler varsa kaçırılmayacak bir kulaklık modelidir Anker soundcore Q10 life

BİR YORUM YAZ