Bim JVC televizyon kullanıcı yorumları inceleme ve özellikler

 • 22 Mart 2018
Bim JVC televizyon kullanıcı yorumları inceleme ve özellikler

Bim aktüel ürünlerde satışa sunulan. JVC marka televizyon hakkında kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşacağım. Televizyonu bimden almadım ama aynı modeli babamlar için Vestel bayisinden temin ettim. Öncelikle JVC markası altında bulunan televizyonlar Vestel fabrikasında üretiliyor. Avrupa’nın en büyük, dünyanın sayılı televizyon üreticilerinden biri olan Vestel birçok segmentte ürün çıkartıyor. JVC markalı bu ürün için orta segment diyebiliriz. Malzeme kalitesi ve görüntü kalitesi ile kötü değil, çok iyi de değil.

Öncelikle JVC televizyonun özelliklerine kısa bakalım;

 • Ekran boyutu köşeden köşeye 109 cm
 • Dahili uydu alıcı mevcut
 • Full HD 1080p çözünürlük
 • 3 hdmi, 2 usb giriş

JVC televizyon görüntü kalitesi nasıl?

Televizyonun yenileme hızı iyi. Kayan yazılarda herhangi bir gölgelenme yok. Renkler her ayarda doğru diyemem ama kendiniz ayarlarsanız canlı renkler üretebilen bir panele sahip. Parlaklık iyi derecede, gündüz parlaklık yetmeme sorunu yok. Yan açılardan görüntü bozulma oranı fiyatına göre iyi. Keskinlik kötü, ayardan artırmama rağmen istediğim sonucu alamadım. Panelle ilgili tek sıkıntı tam siyahlarda ışık sızması mevcut ve gece rahatsızlık vermesede üst düzey televizyon kullanan birinin gözünden kaçmayacak kadar belirgin.

Uydu alıcı hızı fena değil. HD kanal değişimi 1.5 saniye civarında. Menü yapısı, kanal listesi ve ayarlar gayet iyi. Yazılım konusunda usb üzerinden birçok video formatı destekleniyor. 3 hdmi olması artısı.

Bimden JVC televizyon alınır mı?

JVC markasına aldanmayın, televizyon vestelin orta kalite ürünlerinden biri. 1499 TL’lik fiyatını hakedebilir ama fiyat iyi değil. 1700 TL civarına Koreli Samsung ve Lg modellerine bakılabilir. İnternetten kart puanı ve çeklerle 1500 TL’ye Samsung giriş modelleri daha tatminkar olacaktır. İnternet alışverişini bilmem, bizim burada mağazalardan fiyatlar yüksek diyorsanı bimden JVC tv alabilirsiniz.

Servise Vestel bakıyor, televizyonun kutusunu açmadan randevu alırsanız gelip kuruyorlar. Kutuyu kendiniz açmayın, herhangi bir problem varsa garantiye girmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Zaten arkadaşlar tedarikçi den kaynaklanan sıkıntı diyerek satışını iptal etmişler dolardaki 1-2 gün içindeki yükseliş sanırım asıl sebebi

 2. Cezzae dedi ki:

  Bu ürünü bugün 1299 TL ye aldım fiyatı ,1499 dan düşürmüşler. 1-2 güne kurulacak bakalım memnun kalacakmiyim.

 3. Eso gamer dedi ki:

  bu ürün ü aldım ama wifi nasıl bağlanır bilmiyorum bana yardım edebilirseniz sevinirim

 4. Maruf ipek dedi ki:

  Ekran görüntüsü pır pır ediyor , yani sanki içinde bir floresan varmış gibi yanıyo sönüyo . Bilgilendirirseniz memnun olurum .

 5. Anonim dedi ki:

  Ekranimizda soyle bir yazi yazdi tuner cikisu asiri yuklendi yardumci olurmusynuz

 6. huseyin kayabasi dedi ki:

  Ekranimizda soyle bir yazi yazdi tuner cikisu asiri yuklendi yardumci olurmusynuz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.