Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Kiwi katı meyve sıkacağı görüşlerim ve kullanıcı yorumları

  • 11 Ekim 2020
Bim Kiwi katı meyve sıkacağı görüşlerim ve kullanıcı yorumları

Bime bu hafta aktüel ürünlerde Cuma günü KİWİ katı meyve sıkacağı gelecek. Üstelik fiyatı da 199 TL. Kiwi sıkacak hakkında görüşlerimi ve ürünü satın alanlardan kullanıcı yorumlarını yazımıza bulabilirsiniz. Ürün piyasada 350 TL’ye satılıyor. Bim fiyatı çok iyi gelellim ürüne.

Kiwi Ürün Özellikleri 

Öncelikle şundan bahsetmeliyim ki  bu ürün aynısını Hepsi Burada sitesinde buldum. Kullanıcı yorumları gayet güzel. Genelde kullanan herkes çok beğenmiş. Birkaç hatadan bahsedilmiş o da ürün köpük çıkartmış diye yazmışlar ama genel olarak elektrikli meyve sıkacakları köpük çıkartır tek bu ürüne ait bir özellik değil. Genelde ürün köpüğünü süzen bir süzgeci bulunur bu ürürün  özelliklerinde bulamadım ürünü  incelemek lazım.

KİWİ meyve sıkacağı ile her şeyi sıkabiliriz 2 kademeli sıkacak özelliği bulunuyor.  Ayva gibi sert meyvelerde ikinci kademede sıkabiliriz.  Orta büyüklükte olan bu ürün çok fazla yer kaplamıyor. Bu da güzel bir şey. Daha küçüğü olabilir miydi evet olabilir fakat onlarda fiyat olarak 3 katı fazlası. Motor gücü 600 w.  Bu üründen daha pahalı ürünlerle kıyasladığımızda motor gücü eşdeğer geldi. Fark göremedim. Ayrıca damlamayı önleme akıtma ağzı bulunmaktadır.

1.5 litrelik  posa haznesi bulunmaktadır. Bu da ortalama bir boyda olduğunun göstergesi. Daha küçük boyda olanların haznesi 1 litre oluyor.

Ürününü aparatları makinede yıkanabilir gibi herhangi bir özellik göremedim. Bu olumsuz  bir özellik benim için. Her defasında elimde yıkamak istemiyorum.

Doğrudan bardağa sıkma gibi bir özellik yok sanırım. İllaki kavanozuna sıkmamız gerekiyor. Oradan bardağa aktarma yapmak gerekiyor. Bu da gereksiz zahmet geldi bana.

Bunun dışında genelde her mutfağa gidecek metalik gri rengi var. Bu renk oldukça  estetik duruyor ,göze hitap ediyor.

Peki bu ürün alınmalı mıdır?

Kafamdaki soru işareti şu. Benim hayatımı ne kadar kolaylaştıracak ne kadar zorlaştıracak. Kesinlikle dışarıdan hazır meyve suyu almak yerine evde organik kendim yapmayı tercih ederim. Ama elektrikli olanı mı yoksa klasik sanayi tipi mi olsun kararsız kaldım. Sanayi tipi olan biraz daha el gücüne bakıyor ama temizlemesi daha pratik geliyor. Elektrikli olanlar da suyunu çok daha iyi çıkartıyor ama bir bardak meyve suyu sıkacak olsam bile en az 3  aparat yıkaman gerekiyor. Mutfakta her zaman pratiklikten yanayım. Sanırım elektrikli olup aparatı makinede yıkanan ve biraz daha küçük olup gözümü yormayacak bir makine tercih ederdim.

Tabi ki herkesin bir üründe beklentisi farklı oluyor. Fiyatına göre çok iyi bir ürün. Kullananlar beğenmiş. Benim için boyu sorun değil ayrıca  ve ürün aparatlarını elimde yıkarım sorun yok diyorsanız hiç kaçırmayın fiyatı çok güzel.

Bim Kiwi katı meyve sıkacağı kullanıcı yorumları

ürün elmaları iyi sıkıyor yanlız diğer meyveleri o kadar iyi sıkamıyor birde sıkarken inanılmaz köpürüyor. biriken köpüğü kaşıkla alıyorum ben

Maalesef ürün tam bir fiyasko. Biliyorum markası çok iyi değil, çok şey beklememek lazım ama alalı 2 (iki) gün oldu havuç suyu sıkarken bir koku çıktı ve motor iptal. Bu kadar da olmamalı ya.

Ürün gayet iyi durumda ve gerçekten çok güzel diğer yüksek fiyatlılara o paraları harcamayın kullanımı çok basit temizlemesi çok basit çok çok ideal cihaz denemelerimde sonuç çok güzel sonuç itibariyle yüksek fiyat veripte alınanlarda aynı görevi görüyor tavsiyem 10 üzerinden 15 puan aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ