Bim Kumtel set üstü cam ocak kullanıcı yorumları ve inceleme

  • 18 Nisan 2018
Bim Kumtel set üstü cam ocak kullanıcı yorumları ve inceleme

Bim marketlerde satılacak olan Kumtel KO-40 cam set üstü ocak hakkında kullanıcı yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Ürünü arkadaşının evinde incelemiş olarak gözlemlerimi sizlere aktaracağım. Sizde aşağıdaki yorum bölümünde ocak hakkında yorumlarınızı paylaşarak insanlara fikir verebilirsiniz.

KO-40 model numaralı set üstü ocak doğalgaz bağlantılı. Tüpgaz ile kullanılırmı bilmiyoruz ama dönüşüm mutlaka yapılıyordur. Ürünün üst kısmı ısıya dayanıklı cam ve emaye ızgaralardan oluşuyor. Gaz emniyeti bulunan üründe yanan aleve bir şey dökülüp söndüğünde gaz kesiliyor. Elektrikli çakmak üründe mevcut. İncelediğim kadarıyla gaz düğmelerinin kaliteli ve kullanışlı. Üzeri bastırıp çevirerek ocağı yakıyorsunuz. Yandıktan sonra 3-4 saniye emniyet amaçlı bekliyorsunuz.

Ürünün tasarımı hoş. Üst yüzey siyah olduğu için arkadaşımın en büyük şikayeti küçük lekelerin bile dikkat çektiğini, kireçli su ile temizlenirse kireç izlerinin rahatsız ettiği. Temizlik takıntınız varsa beyaz tercih edebilirsiniz. Tabiki mutfağınızın durumuna göre renk seçimi yapmakta fayda var. Arkadaşım ocağı 1.5 yıldır kullanıyor ve herhangi bir sorun yaşamamış. Alev kalitesi iyi.

Özetle ürünle ilgili bir sorun yok. Bimde Kumtel KO-40 ocak 275 TL fiyatla satılacak. Ürünün mağazalarda satış fiyatı 400 TL civarında. İnternet sitelerinde 340 TL civarında fiyat mevcut. En uygun fiyatı eptt sitesinde 325 TL olarak buldum. Yani bimin fiyatı oldukça iyi. Eğer ocak ihtiyacınız varsa değerlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.