Bim market 6 Kasım 2015 aktüel ürün katalogları

 • 29 Ekim 2015
Bim market 6 Kasım 2015 aktüel ürün katalogları

Bim marketlerde her hafta Cuma günü aktüel ürünlerde satılacak ürünleri duyurduğumuz kampanya kataloglarını ilk defa yayınlamanın gururunu yaşıyoruz. Bim mağazalarında bu hafta 6 Kasım 2015 tarihinde satışa sunulacak kampanya ürünleri ortaya çıktı. 3 farklı kataloğumuz mevcut. İlk katalogda Heifer marka elektrikli makineler dikkat çekiyor.

 • Heifer 3’lü makine seti avuç taşlama, akülü vidalama ve darbeli matkaptan oluşuyor. 155 TL fiyat piyasa şartlarında bu kalite için normal.
 • Heifer tezgah testere 139 TL fiyatla yine satılacak. Marifeti fiyatından büyük olan ürün hakkında önemli bir şikayet yok.
 • Heifer 100watt lehim tabancası 25 TL fiyatla alınabilir.
 • Heifer led feneri tavsiye ediyoruz. 3.5 TL’den birkaç adet alıp eve ve arabanıza koyun çok işe yarıyor.

2. kampanya kataloğunda iç giyim ürünleri mevcut. Boxer, çorap, atlet vs. fiyatları yine pahalı.

3. ve son kataloğumuzda Anavarza krem bal 200gr 12.95 TL fiyatla denenebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  anavarza krem bal 4 yaşındaki çocuğum için faydalımıdır bunu merak ediyorum viva ve stamina iki çeşiti var, hangisini seçmeliyim? yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Merhaba, çok özel bir ürün aldınız. Anavarza krem Bal, polen, arı sütü ve propolis karışımından oluşuyor. Vitamin ve mineral olarak oldukça zengin. Özellikle doğal antibiyotik özelliği ile kış aylarında hastalıklara karşı en iyi çözümdür.

  Viva krem bal

  Anavarza Bal Viva, Krem Bal, polen ve arı sütü karışımıyla elde edilen doğal bir enerji ve vitamin deposudur.
  Bu üçlü karışımın büyümeyi hızlandırıcı, yorgunluğu giderici, kansızlığı önleyici ve metabolizmayı düzenleyici etkileri bulunmaktadır. Ayrıca dinçlik, zindelik sağlar. Hücre yenilenmesine katkıda bulunur. Bronş astımı, damar sertliği, mide ve bağırsak hastalıkları, romatizma gibi rahatsızlıkların tedavisinde de yardımcı olarak kullanılabilir. Bunların yanında cilt ve saç hastalıklarında tedavi edici, cinsel fonksiyonları düzenleyici, hücre onarıcı ve gençleştirici etkileri bulunmaktadır.

  Stamina krem bal
  Anavarza Bal Stamina, Krem Bal, polen, arı sütü ve propolis karışımından elde edilen doğal bir enerji ve vitamin deposudur. Bu dörtlü karışım, içeriğindeki ürünlerin özellikleri sayesinde enerji, mineral ve vitamin kaynağı olmasının yanı sıra, doğal antibiyotik olması bakımından da geniş çapta bir faydaya sahiptir.
  Özellikle antimikrobiyal etkisi, iştah açma özelliği, cinsel fonksiyonları düzenleyici etkisi, hücre onarıcı ve yenileyici etkisi olduğu saptanmıştır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.