Bim medisana el tipi masaj aleti alınır mı? yorumlar

  • 23 Mayıs 2023
Bim medisana el tipi masaj aleti alınır mı? yorumlar

Bim aktüel ürünler 2 Haziran 2023 kampanyasında Medisana marka el tipi masaj aleti 139₺ fiyatla satılacak. Böylesine uygun fiyatlı bir masaj aletinden performans alır mıyım? diye düşünüyorsanız yazımızı mutlaka okuyun. Ürünümüz internet üzerinde ve piyasada Medisana 48311 Yüz Vücut Spa Mini Masaj Aleti olarak satılıyor. Fiyatı 199₺ olan masaj aletinin bim fiyatı uygun.

Medisana el masaj aleti nasıl?

Medisana markası Alman bir firmaya ait. Masaj aleti konusunda iyi bir marka. Bimde satılan el masaj aleti bu firmanın Çinde ürettirdiği uygun fiyatlı basit bir alet. İşte bu beklentiyle 139₺ verirseniz memnun kalırsınız. İnternet üzerinde kullanıcı yorumları iyi olmayan bir cihaz. En çok şikayet edilen konu titreşim gücünün zayıf olması. Cihazın pille çalışması bunun en büyük nedeni. Güçlü aletler pille çalışmaz şarjlı li-ion pilli olur. Cihaz zayıf bir masaj aleti, bunu bilerek alırsanız iyi olur. Gerçi zayıf bir masaj aletini kim ister? masaj biraz güçlü olmalı ki kan dolaşımı hızlansın. El masaj aleti deneyimlemek isteyenler için 139 liraya ucuz bir başlangıç olabilir. Ben olsaydım bu alet yerine aliexpress üzerinden Çinli çok güzel güçlü cihazlar var. Tabiki fiyatları 300 lirayı buluyor.

Bim Medisana masaj aleti

Medisana masaj aleti kullanımı

El tipi masaj aletimiz banyoda ıslak kullanılmak üzere tasarlanmış. Masaj yüzeri 2 farklı sertlikten malzemeden oluşuyor. Yumuşak mikrofiber yüzeyle hassas bölgelerden masaj yapabilirsiniz. Sert masaj için doğal kabak lifli yüzeyi cihaza takabilirsiniz. Aslında masajla birlikte lifleniyorsunuz. Kulağa çok hoş geliyor ama yüzey alanı küçük olduğu için etkinlik zayıf oluyor. Masaj yüzeyleri yıpranıp değişim gerekli olunca yedekleri nasıl bulacağız fiyatı ne olacak bunlar belirsiniz. Eli yatkın olanlar farklı şekilde çözüm bulabilir.

Cihazı kullanırken şarjlı pil kullanmak çok iyi olacak. Normal kalem pille 1 saat civarında kullanabilirsiniz. Pil zayıfladıkça gücü azalacaktır.

Medisana el masaj aleti

 

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
F.K.
11 gün önce

İncelemenız için teşekkürler, tavsiye edeceğiniz masaj aleti var mıdır acaba

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x