Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Polosmart vakumlu siyah nokta temizleyici inceleme ve kullanıcı yorumlarım

 • 18 Eylül 2020
Bim Polosmart vakumlu siyah nokta temizleyici inceleme ve kullanıcı yorumlarım

Bim aktüel ürünlerde satılan Polosmart marka vakumlu siyah nokta temizleyici hakkında tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Ürün hakkında kullanıcı yorumlarınızı sizde aşağıda takipçilerimizle paylaşarak katkıda bulanabilirsiniz.

Vakumlu siyah nokta temizleyici cihazımız cilt üzerine tutularak kullanılıyor. Siyah noktalar bildiğiniz gibi cilt gözeneklerinde biriken kirlerden oluşuyor. Mantık olarak bu kir çekilip çıkarılırsa siyah noktalar kaybolur. Polosmart cihaz bu noktalar üzerine tutularak cilde vakum uyguluyor. 6 farklı başlıkla kullanılan cihazın 3 cilt tipi ayarı mevcut. Birçok kişi cihazla anında siyah noktadan kurtulacağını sanıyor ama işler düşünüldüğü gibi değil. Cihaz en az 7-8 seansta temizleme yapabiliyor. Bu cihaz yerine temizleyiciler kullanmak veya cihazla birlikte temizleyici kullanmak çok daha mantıklı. 50 liralık bir cihazdan mucize beklemiyordum ama psikolojik olarak insanı rahatlatıyor.

Polosmart temizleyici usb ile şarj oluyor. Cep telefonunuza ait şarj kablosu ile şarj edebilirsiniz. Cihazın şarjlı pili ile 30 dakika civarında kullanabiliyorsunuz. Sivilceler için denemedim ama çok saçma. Cihazın çekim gücü öyle ciltten bir şeyi sökecek kadar güçlü değil.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Betül dedi ki:

  USB yi bilgisayara takıyırum şarj almıyor şarj aletime takıyırum yine şarj almıyor alalı bir gün oldu kullanamadım hala

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Betül hanım iade edebilirsiniz.

 3. ayhan genç dedi ki:

  Paraf aidat almaya başlamış.67,20 tl gelmiş.ilk defa denk geldi.daha önce aidat gelen olup da iptal ettirebilen arkadaş var mı?

 4. F.K dedi ki:

  evet, harcama sözü ile iptali yapıldı. sadece bsmv iptal edilemiyor.

 5. AbdllhY dedi ki:

  sn ayhan genç arayın kapatma blöfüne karşı iade ediyorlar..

 6. İzzet dedi ki:

  Sayın Ayhan Genç, mart ayında bana da ilk kez aidat geldi. Aradım 3 ay 600 TL harcama sözüne geri verildi.

 7. ayhan genç dedi ki:

  aradım müşteri hizmetlerini fakat iptal etmediler.kartı kapatacağımı söylesem de durum değişmedi.sağlık olsun..

 8. dr.emx dedi ki:

  arkadaşlar tüm sektörlerde müşteri temsilcisi ile yaptığınız görüşmede istediğiniz sonuca ulaşamadığınızda kapatıp daha sonra tekrar arayın.. tecrübesiz yada az bilen birine denk geldiğinizde olacak şeye de olmuyor diyebiliyorlar..

BİR YORUM YAZ