Bim redmi band 2 bileklik alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 26 Mayıs 2023
Bim redmi band 2 bileklik alınır mı? kullanıcı yorumları

Redmi band 2 akıllı bileklik Bim 2 Haziran 2023 aktüel ürünler kampanyasında 499₺ fiyatla satılacak. Öncelikle bileklik internet üzerinde en düşük 550₺ fiyatla satılıyor. Bimi fiyat konusunda her zaman düşük fiyatlı politikasından dolayı tebrik ediyoruz. Diğer marketlerde fiyatlar artık internetin üzerine çıktı. Redmi bildiğiniz gibi Xiaomi’nin alt markası. Aslında xiaomi bilekliklerden çok farklı değil. Redmi band 2 diğer ucuz bilekliklerden farklı olarak tüm özelliklerini iyi yapıyor. Bu ne demek? bir bileklik arama yanıtlama reddetme özelliği sunuyor ama iş yapmaya gelince birçok stabilite sorunu çıkartıyor. Redmi band 2 üzerinde böyle bir problem yok.

Redmi band 2 nasıl?

Öncelikle bileklikler hafiflikleri ve uygun fiyatlarıyla akıllı saatlerin önüne geçiyor. Birçok kişi kolunda ağır ve kaba saat taşımak istemiyor. işte bu noktada Redmi band 2 hafiflik, uzun pil ömrü ve kullanışlılık sunuyor. Bilekliğimizin pil ömrü 14 gün diye belirtilmiş. Benim kullanım sürem 10 günü geçmiyor. Bu süre sizin bildirim sayınız, ekran parlaklığı gibi değişkenlere bağlı. Redmi band 2 telefon üzerinden aramaları reddetme ve sessize alma mevcut. Dikkat edin aramaları yanıtlama yok çünkü üzerinden mikrofon hoparlör yok. Bilekliğin kalp atış hızı çok başarılı. Tıbbi cihazla karşılaştırdığım zaman birebir aynı ölçümü yapıyor. Adım sayar %95 oranında başarılı. Bazen birkaç adımı kaçırıyor çokta önemli değil.

Bim redmi band 2 bileklik

Bilekliğin bence en güzel özelliği bluetooth kapsama alanı çok iyi. Apple watch, huawei watch gibi saatlerimin çekmediği oda geçişlerinde redmi band 2 sorunsuz bağlantı sunuyor. Evin her yerinde bağlantı kopmadan devam ediyor. Beni en çok bu etkiledi. Ekran parlaklığı 450nit ve güç altında bile güzel okunuyor.  Mesaj bildirimleri sorunsuz, whatsapp mesajları karakter sorunu olmadan görüntüleniyor.

Redmi band 2 tavsiye eder miyim?

Eğer akllı bileklik ve saatle tanışmadıysanız kesinlikle tavsiye ederim. Hayatınızı kolaylaştırıyor. Sürekli telefonu çıkarıp ekrana bakmaktan sizi kurtarıyor. Adım sayısı ve kalp atış izleme sizi spora teşvik ediyor. Hafifliği sayesinde gece yatakta rahatsız etmiyor. Bu noktada ucuz ürünlerden kesinlikle uzak durun. Kağıt üzerindeki özelliklerin hiçbir doğru çalışmıyor. Redmi band 2 xiaomi bileklik tecrübesiyle yazılımsal ve donanım olarak çok kaliteli. Telefon uygulaması sorunsuz ve harika özellikle sunuyor. İşini iyi yapan bir bileklik istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Bim Redmi band 2 iphone uyumlu mu?

Apple iphone telefonlarla uyum konusunda çok soru soruluyor. Xiaomi uygulaması appstore üzerinde mevcut ve redmi band 2 iphone telefonlarda tüm özellikleriyle sorunsuz çalışıyor. Android tarafında birkaç fonksiyon fazla ama önemli özellikle değil. Bildirimler ve bağlantı konusunda iphone 11, 12, 13 gibi tüm telefonlarla sorunsuz bağlanabiliyor.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x