Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Samsung smart tag nedir? kullanıcı yorumları

  • 16 Nisan 2022
Bim Samsung smart tag nedir? kullanıcı yorumları

Bim marketlerde Samsung marka smart tag 229 TL fiyatla satılacak. Birçok kişinin yabancı olduğu smart tag son yıllarda geliştirilen en kullanışlı teknolojik ürün olduğunu söyleyebilirim. Ürün kısaca minik bir takip cihazı diyebiliriz. Birçok fonksionu olan ürün internette en ucuz 150 TL, amazonda 180 TL’ye satılıyor. Gelişmiş modeli t7300 modeli 360 TL’ye satılıyor. Gelişmiş modelde takip daha hassas yapılıyor ama önemli bir fark yok.

Samsung smart tag ne işe yarar?

Ürünü anahtarınıza, arabanıza, çocuğun çantasına, köpeğinizin tasmasına takarak nerede olduklarını harita üzerinde görebiliyorsunuz. Ürüne 20 metreye kadar yaklaşınca artık ürüne ses çaldırabiliyorsunuz ve sesle bulabiliyorsunuz. Ayrıca yaklaştıkça sinyal göstergesiyle ürünü buluyorsunuz.

Smart tag sadece samsung telefonlarda çalışıyor unutmayın!

Samsung Smart tag nasıl çalışıyor?

Smart tag ilginç bir çalışma sistemine sahip. Ürün çevrede bulunan Samsung telefonlarla haberleşiyor. Sokaktan geçen birinin samsung telefonuna sinyal gönderiyor. Yabancı birinin samsung telefonuda size smart tag cihazının bulunduğu son yeri gösteriyor. Yani cihaz konum için samsung telefonlara ihtiyaç duyuyor. Şehir merkezinde konum bulmak çok kolay. Ürün dağ başına giderse ve etrafta samsung telefon yoksa maalesef ürünü bulamıyorsunuz.

Ürüne 20 metreye kadar yaklaşırsanız artık kendi telefonunuzla haberleşiyor ve sinyal şiddet göstergesi veya sesli uyarıyla ürünü buluyorsunuz.

Smart tag bataryası ne kadar gidiyor?

Smart tag içinde 2032 tip düğme pil mevcut. Her yerde bulabileceğiniz 20 liralık bir pil. Tek pille 1 yıl batarya süresi sunuyor. Batarya seviyesi düşünce telefonunuza uyarı veriyor. 1 yıl çok iyi bir süre. Smart tag batarya konusunda sorun çıkarmayacak bir ürün.

Smart tag üzeridenki düğmeye basarak telefonuda bulabiliyorsunuz. Düğmeye çift basarak telefonda istediğiniz işlemleri yaptırabiliyorsunuz.

Samsung Smart tag kullanıcı yorumlarım

Ben üründen 3 adet kullanıyorum. Biri çocuğumun çantasında, diğerleri anahtarımda ve arabamda. Ev içinde bulması çok kolay. Bu sayede anahtarınızı ve diğer eşyalarınızı kolayca bulabiliyorsunuz. Dışarıda cihazı öncelikle harita üzerinden konumla buluyorum. Yaklaşık 10 metre doğrulukla haritada gösteriyor. Sonra telefondaki sinyal göstergesiyle 1 metreye kadar buluyorsunuz. Çok karışık bir yerdeyse ses çaldırıp buluyorsunuz. Çocuğumun nerde olduğunu takip etmek çok büyük güvenlik sağlıyor. Kaskonuz yoksa arabanızın kaybolması durumunda rahatça bulabilirsiniz. 3 aylık kullanım süremde hiçbir eksiklik hissetmedim. Apple airtag ürününden çok daha fazla özelliğe sahip ve konum doğruluğu daha iyi. 150 liraya şiddetle tavsiye ederim. Tabiki bim fiyatı 75 TL daha yüksek bimden almanız mantıksız olur.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x