Bim Skyjet mx25 elektrikli bisiklet özellikleri kullanıcı yorumları

  • 26 Şubat 2024
Bim Skyjet mx25 elektrikli bisiklet özellikleri kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde Skyjet mx25 20″ elektrikli bisiklet 12.999₺ fiyatla satılacak. RKS firmasına ait bisikleti peşin fiyatına 9 taksitle alabilirsiniz. Çelik şasili üründe disk frenlerimiz mevcut. Klasik bir elektrikli bisiklet olan skyjet mx25 piyasada bu markayla satılmıyor. Kullanıcı yorumları iyi olan RKS firması fiyatına göre güzel ürünler ortaya koyuyor.

Benim bu üründe kullanıcı yorumu olarak bahsedebileceğim en güzel özellik kadın erkek ikisininde rahatça kullanabilmesi. El gazı taktırıp pedal çevirmeden de gidilebiliyor. Eğer düz ve hafif eğimli bir bölgedeyseniz bu fiyata kaçırmayın!

Şarj Kapasitesi

Maksimum 6 saatlik şarj süresi vardır. Bir kere şarj ettikten sonra 35 km’ye kadar yol katedebilirsiniz. Özellikle şehir içinde günlük işlerinizi yaparken rahatlık sağlar.

6 Vites

6 kademeli vitesi bulunduğunuz ortama ve yolun zorluğuna göre ayarlayabilirsiniz. Yokuş çıkma ve inme gibi durumlarda vitesi değiştirerek sürüş kolaylığı sağlayabilirsiniz. Vitesi ihtiyacınıza göre ayarlayabilmek aynı zamanda kontrolü elinizde tutmanıza yardım eder ve güvenli sürüşe katkı sağlar.

Gösterge Paneli

Ön kısmında bulunan gösterge paneli sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz bilgilere hemen ulaşabilirsiniz. Şarj miktarı, kilometre gibi bilgileri öğrenebilir, yolculuğunuza planlı bir şekilde devam edebilirsiniz.

Maksimum Performans

250 watt’lık maksimum güce sahip motoru ve 25 km/saat’lik hızı ile sürüş hızını artırabilir, gitmek istediğiniz yere daha hızlı varabilirsiniz. Pedal çevirmenize ek olarak güçlü motoru hızınızı arttırmaya ve daha zahmetsiz bir sürüş deneyimine katkı sağlar.

skyjet mx25 elektrikli bisiklet

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x