Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Solar panelli telli led bahçe aydınlatma alınır mı? özellikleri

  • 23 Mart 2022
Bim Solar panelli telli led bahçe aydınlatma alınır mı? özellikleri

Bim aktüel ürünlerde bahçeli evler için harika bir aydınlatma aksesuarı satılacak. Solar panelli telli led 10 metre 90 TL’ye satılacak. Ürün aslında bildiğimiz şerit led. 10 metre tel üzerine düşenen 100 adet ledden oluşuyor. Ürün tek renk ve 8 farklı şekilde animasyonlu yanıyor.  Ürünün en önemli özelliği solar panele sahip olması. Bu sayede elektrik olmadan güneş enerjisiyla şarj oluyor ve akşam bu şarjla yanıyor. 8-12 saatte şarj olan ürün 6-8 saat yanıyor. Şarj süresinde sorun yok ama çalışma süresi biraz az olmuş.

Solar panelli led 90 TL’ye gayet uygun fiyatlı. Bahçeniz varsa ve elektrik yoksa alınabilir. Elektrik olan bir bahçede bu ürünü almak mantıklı değil. Elektrikle çalışan farklı renklerde çalışan led şeriti çok daha uzun olarak bu fiyata alabilirsiniz.

Bim sensörlü Solar duvar lambası nasıl?

Bimde satılan solar ürünler için en kullanışlısı aslında duvar lambası. Elektrik kablosu çekemeyeceğiniz yerlerde kendi kendine şarj olup aydınlatma sağlayan ürünü istediğiniz yere takabilirsiniz. Üzerinde bulunan 100 led iyi bir aydınlatma sağlayacaktır. Duvar lambasının sensörlü olması da çok iyi düşünülmüş. 100 TL pahalı gibi gelebilir ama bu tarz ledli lambaların elektriklisi bile 50-60 TL civarında. Ürünü bataryası 2-3 yıl idare eder, sonrasında içindeki bataryayı değiştirebilirsiniz.

Bim Solar panelli ürünlerin sıkıntısı içerisinde bulunan li-ion bataryanın bir süre sonra bozulması. İçlerinde 18650 tipinde 3.7v batarya bulunuyor. Bu bataryalarında ortalama kalitede olanı 50 TL civarında fiyatla satılıyor. Tabiki 100 liralık bir üründe en kalitesiz batarya kullanılıyor. Ömrünü tamamladığında kendiniz değiştirebilirsiniz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x