Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Stanley Termos Mug alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 15 Mart 2021
Bim Stanley Termos Mug alınır mı? kullanıcı yorumları

Bim market aktüel ürünlerde stanley marka mug termos 0.47ml 259 TL fiyatla satılacak. Termosumuz 7 saat soğuk ve 9 saat sıcak tutma kapasitesine sahip. Klasik Stanley olarak çelik gövdeye sahip ürün araç bardaklıklarıyla uyumlu olmasıyla öne çıkıyor. Ürün piyasada 300 TL civarında satılıyor.

Stanley termos fiyatları ülkemizde birçok üründe olduğu gibi aşırı fiyat artışına maruz kaldı. Yazın 2 litrelik stanlet termosları 250 TL’ye aldık. Bu ürün Amazon üzerinde birkaç ay önce 200 TL civarına satıldı. İlerde kampanyayla fiyat düşermi bilinmez ama şu piyasa koşullarında bu ürünün fiyatı piyasaya göre 40 TL daha uygun. Asıl önemli olan 0.47ml kapasiteli Stanley mug alınır mı? sorusu. Kapasitesine göre fiyatı çok yüksek. 500ml kapasiteli olması aslında dezavantaj gibi görünsede sürekli araç kullananlar için bardaklıkta durması açısından avantaj.

Ürün hakkında kullanıcı yorumlarım

Stanley markasının tüm ürünleri evladiyelik. Bu ürünü yok edemezsiniz. Araçtan aşağı fırlatın yine kullanmaya devam edebilirsiniz. Elimdeki 2 litrelik Stanley babamdan kalma tam 22 yıllık. Sürekli kullanıyoruz, boya aşınması dışında halen sorunsuz kullanılabiliyor. Yazılan 7 saat ve 9 saat sıcaklık tutma değerleri fazlasıyla doğru. Ürünü açmazsanız 10 saat sonra bile kaynar su alabilirsiniz.

Özetle alayım çocuğuma bir hatıra kalsın ve en iyisini kullanayım derseniz görünl rahtlığıyla alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ