Bim Stanley yemek termosunu kaçırma kullanıcı yorumlarım

  • 12 Ağustos 2022
Bim Stanley yemek termosunu kaçırma kullanıcı yorumlarım

Bim aktüel ürünlerde Stanley marka yemek termosu 439 ₺ fiyatla satılacak. Ürünün internet fiyatı 550, mağaza fiyatı 600 lira üzerinde. Birçok kişi bu nasıl termos bu fiyat yüksek diyebilir ama kalite ucuz fiyata alınamıyor. Gerçi ucuz ürünlerde artık 300 liranın altında değil. Yemek termosunu kullanan biri olarak tecrübe ve yorumlarımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle ürünün kalitesi tamamiyle stanley kalitesini yansıtıyor. Elinize aldığınız bu termosu kırıp zarar vermem mümkün değil imajı veriyor. Klasik stanley yeşil modeli çok hoş duruyor. Boyasını 2. kattan atsanızda kaldırmanız zor. Ben kampta kayadan kayaya düşürerek bile termosun yüzeyini çizip ezemedim. Bu ürün diğer stanley markaları gibi evladiyelik diyebilirim. Kaybetmezseniz çocuklarınız için harika bir anı olarak kalacaktır. Ben dedemin 30 yıllık stanley termosunu halen kullanıyorum.

Stanley yemek termosu nasıl kullanılır?

Yemek termosları içerisine konan yiyeceklerin sıcak kalması için kullanılıyor. Bimde satılan model 400ml kapasiteli ve 7 saat sıcak tutma özelliğine sahip. Tek bir kap olduğu için bir çeşit yemek koyabiliyorsunuz. Yolculukta kendiniz ve çocuklarınız için, işte kendi çorbanızı içmek için, bebek maması için birçok yiyeceği sıcak korumak için kullanabilirsiniz. Aslında sıcak yanında soğuk ürünleri de saklayabilirsiniz. İçerisine soğuk su, meyve suyu, hoşaf, limonata aklınıza gelen her şeyi koyabilirsiniz.

Stanley yemek termosu 5 parçadan oluşuyor. Gövde, dış kapak, iç kapak, çatallı kaşık ve conta. Çatallı kaşık iyi düşünülmüş ve termosun yanına takılıyor. Malzemesi güzel ve ucundaki çatal çok işe yarıyor. Dış kapağı kase olarak kullanıp yemekleri buna döküp yiyebiliyorsunuz. Tek kişi için 400ml kapasite yeterli. Yaklaşık 1.5 kase çorba alıyor. Boyut olarak çok ideal olduğu için taşıması kolay ve keyifli.

Yaptığım su testinde 80 derecelik sıcak su 5 saat sonra 72,  8 saat sonunda 55, 12 saat sonunda 40 dereceye düştü. Yani 10 saat bile dursa yiyecekleriniz yeme sıcaklığının üzerinde saklanıyor. Soğuk tutma süresi biraz daha kısa. B

Özetle bimden stanley termos bu fiyata kesinlikle alınır. Bebeği olanlara hediye olarak çok güzel olur. Sevdikleriniz ve kendiniz için harika bir hediye olacağını düşünüyorum.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x