Bim Starcom kadran ekran yansıtma nedir? nasıl çalışır

  • 14 Eylül 2022
Bim Starcom kadran ekran yansıtma nedir? nasıl çalışır

Bim aktüel ürünlerde Starcom marka kadran ekran yansıtma cihazı 139₺ fiyatla satılacak. Ürün basit bir telefon ekran yansıtıcı aslında. Kadran yansıtma olarak aslında yanlış yazılmış. Araç kadranıyla bu cihazın ilgisi yok. Starcom cihazın üzerinde telefonu koyuyorsunuz ve telefon ekranınızı size doğru gösteriyor.

Starcom cihazda kablosuz şarj varmı tam bilmiyoruz ama muadil ürünlerde şarj mevcut. Cihazı ben çok saçma buldum. Telefon güvende değil, telefonun ekranına direkt bakmak yerine aynadan bakmak çok mantıksız. Bu ürünlerde kablosuz şarjda sağlıklı çalışmıyor ve çok yavaş dolduruyor. Ben ürünü almanızı tavsiye etmiyorum. Kadran ekran yansıtma yazınca heyecanlanmıştım. Çünkü bu cihazlar aracın obd soketinden aldığı hız, sıcaklık gibi bilgileri head-up display özellikli cihazlar gibi aracın ön camına yansıtıyor ve büyük kolaylık sağlıyordu. Starcom cihazın tek avantajı ön kadran üstüne telefonu koyup gözünüzü yoldan ayırmadan navigasyon ve hız bilgilerini görmeniz olacaktır.

Abonelik
Bildir

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mert
1 yıl önce

Saçma bir şey olmuş

Kmloztk
9 ay önce

Saçma cihaz. Sürüş anında cama yansıtmakta mantık ne. Dikkat dağıtmak tan baska işe yaramaz. Hem önünde zaten göstergen var.

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x