Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Sterilo sterilizasyon kutusu inceleme ve kullanıcı yorumları

  • 29 Kasım 2020
Bim Sterilo sterilizasyon kutusu inceleme ve kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünlerde ilginç bir ürün satışa sunuluyor. Sterilo marka sterilizasyon kutusu 139 TL fiyatla satılacak. Ürünün muadilleri 150 TL civarında satılıyor. Pandemi döneminde birçok insanın ilgisini çekecek ürünün hedef kitlesi bebek sahibi anneler.

Sterilizasyon kutusu nedir?

Sterilizasyonun anlamı virüs ve bakterileri etkisiz hale getirmek. En genel yöntem UV ışınlarını kullanmak. UV ışınları bakterilerin %99’unu yokediyor. Virüsler konusunda net bir rakam yok ama DNA ve RNA uv ışınlarıyla bozulduğu için virüsler konusunda da etkili. Covid-19 UV ışınlarıyla yokedilebilen bir virüs.

Sterilo kutuyla emzik, biberon ucu, minik oyuncakları sterilize edebilirsiniz. Koku yapan biberon uçları ve emziklerdeki kokuyu giderebilir. Bildiğiniz gibi kokuyu yapan mikrop dediğimiz bakteriler.

Sterilo kutu usb üzerinden çalışıyor. İçine led uv ışıkları olduğu için güç tüketimi yüksek değil. Küçük bir kutu olduğu için kolayca her yere taşıyabilirsiniz. Sterilo firması devlet hastanelerine ürün temin eden bir firma. Ürün kalite konusunda belirli standartlarda olacaktır.

Sterilo sterilizasyon kutusu hakkında kullanıcı deneyimlerinizi aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ